App Store’a Türkiye’ye Özel Bölüm Geliyor!

Apple’dan Türkiye’deki kullanıcılarına özel haber geldi. Yarından itibaren App Store içerisinde “Yeni ve Yerli” adında bir kategori bulunacak.

Apple’dan Türkiye’deki kullanıcıları sevindirici bir haber geldi. App Store, Türkiye’ye özel yeni bir sayfayı kullanıcılarına açıyor. Şu an ön izleme aşamasında olan sayfa 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yayınlanacak.

Apple uygulama mağazasında, Türkiye’de uygulama geliştirme ekosisteminin geldiği noktayı gözler önüne sermek içi “Yeni ve Yerli” kategorisi açıyor. Şu anda ön izleme aşamasında olan ve 29 Ekim’de yani yarın yayınlanacak olan seride çeşitli uygulamalara yer verilecek.

YENİ VE YERLİ KATEGORİSİ İÇİN ÖZEL TANITIM

Apple’ın App Store’a getirdiği yeni ve yerli kategorisinin açılışında şu tanıtım yazısı yer alıyor: “Türkiye’deki uygulama geliştirme sahnesi her daim gelişiyor ve büyüyor. Bu harekete yön veren yetenekleri, yaratıcılığı ve girişimci ruhu kutlamaksa, bize gurur veriyor! Her ay düzenli olarak yayınlayacağımız bu yazı dizisinde en iyi yerli oyun ve uygulamaların yanı sıra dikkatimizi çeken güncellemeleri öne çıkartacak, sadece bize değil dünyaya ilham veren başarı hikayelerini seninle paylaşacağız. Hazırsan, başlayalım.” Meditasyon, Apple’ın bu kategoride ön plana çıkardığı ilk uygulama oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı