adplus-dvertising

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Sonuç Sorgulama

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçları, 19 Nisan tarihinde sınav sürecinin tamamlanmasının ardından öğrencilerin odağında yer almaya başladı. AÖF resmi dilden ilk açıklama geldi.
Takip et
AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Sonuç Sorgulama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Üniversiteden gelecek olan açıklamaya kilitlenen AÖF öğrencileri, sınav sonuçları ile birlikte sonraki sınav dönemi için bekleyişe geçecek.

2020 – 2021 eğitim yılı bahar dönemi ara sınavları iki oturum halinde iki hafta olarak tamamlandı. İlk hafta sınavları için sınav sorularına ve sınava itiraz etme başvuruları alındığı gibi ikinci hafta sınavları içinde online final sınavına ve sorularına itiraz edebiliyorsunuz. İkinci hafta sınavları içinde sınava ve sorulara 3 iş günü içinde itiraz edebilirsiniz.

Sınav sorularına ve sınav uygulamasına itirazlarınızı 3 (üç) iş günü içinde https://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Öğrenci Otomasyonu üzerinden yapabilirsiniz.

Sınavları 17-18-19 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenen dersler için 20-21-22 Nisan 2021 tarihlerinde Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden itiraz başvurusu yapabilirsiniz.

AÖF’TEN AÇIKLAMA GELDİ!

AÖF tarafından yapılan açıklamada, ‘Sınav sonuçları sınavla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır. Sonuçlar ile ilgili duyurular için kurumsal sosyal medya hesaplarımız ile web sitemizi takip edebilirsiniz.’ Denildi.

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Sonuç Sorgulama
AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF tarafından yapılan açıklamada, ‘Sınav sonuçları sınavla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır. Sonuçlar ile ilgili duyurular için kurumsal sosyal medya hesaplarımız ile web sitemizi takip edebilirsiniz.’ denilmişti.

Sınava itiraz sürecinin 21 Nisan gecesine kadar devam edeceği düşünülür ve 22 Nisan tarihinde itirazların değerlendirildiği, 23 Nisan tarihinin de resmi tatil olduğu göz önüne alınırsa, sonuçların 26 Nisan Pazartesi günü açıklanması öngörülebilir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.