AÖF Bahar Dönemi Sınavları Online Mı Yüz Yüze Mi Yapılacak? Rektör’den Cevap!

Haber Global'ın sorularını yanıtlayan Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, "AÖF Bahar Dönemi sınavları yüz yüze mi olacak?" sorusunu cevaplandırdı. 2021 bahar dönemi AÖF sınav tarihleri ne zaman? 2021 AÖF bahar dönemi sınavları nasıl olacak? Anadolu Üniversite Açık Öğretim Fakültesi kayıt yenileme işlemleri ve sınav tarihleri haberimizde.
Takip et
AÖF Bahar Dönemi Sınavları Online Mı Yüz Yüze Mi Yapılacak? Rektör’den Cevap!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’a ”Gelecek dönem AÖF sınavları online mı olacak yüz yüze mi?” sorusu yöneltildi. Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ın bu soruya yanıtı gecikmedi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, kendisine sorulan soruya “devletimizin ilgili kurumlarının aldığı kararlar doğrultusunda belli olacak.” dedi ve ”salgın sürecinde ülkemiz dünyaya örnek olacak bir mücadele sergiliyor. Biz de tüm imkanlarımızla bu mücadeleye katkı sunmaya çalışıyoruz. Biz bu alandaki tüm kararlarımızı Yükseköğretim Kurulu Başkanlığımız başta olmak üzere devletimizin ilgili kurumlarının aldığı kararlar doğrultusunda, öğrencilerimizin hiçbirini mağdur etmeyecek şekilde belirliyoruz. Yine bahar dönemine ilişkin süreçleri de devletimizin ilgili kurumlarının aldığı kararlar doğrultusunda belirleyeceğiz.” diye ekledi.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2020-2021 BAHAR YARIYILI ÖĞRETİM PLANLAMASI

Değerli öğrencilerimiz, Pandemi koşulları nedeniyle ne yazık ki sizden ayrı kaldığımız bir süreç yaşıyoruz. Üniversitemiz senatosu, COVID-19 pandemisinin yaygınlığını devam ettirmesi sebebiyle, sizlerin sağlığını ve geleceğini düşünerek, Bahar Dönemi eğitim öğretim faaliyetlerinin de uzaktan eğitim yöntemi ile devam ettirilmesi yönünde karar almıştır. Sağlıklı bir şekilde kampüsümüze döneceğiniz günleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Önlemlere uyarak bu günleri birlikte aşalım…

AÖF SINAV TARİHLERİ

AÖF bahar dönemi ara sınavı 10-11 Nisan’da yapılacak. Final sınavı ise mayıs ayında gerçekleştirilecek ve 29-30 Mayıs’ta düzenlenecek. Vize sınavı için 01 Mart 2021 tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi ara sınavına ilgili sınav merkezinde girebilecekler.

Bahar Dönemi Ara Sınavı 10 – 11 Nisan 2021

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 29 – 30 Mayıs 2021

Yaz Okulu Sınavı 08 Ağustos 2021

AÖF Bahar Dönemi Sınavları Online Mı Yüz Yüze Mi Yapılacak? Rektör’den Cevap!

KAYIT YENİLEME DEVAM EDİYOR

AÖF kayıt yenileme işlemleri 15 Şubat 2021 Pazartesi günü başladı ve 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 23:30’da sona erecek. Kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçebilecektir. Kayıt yenileme işlemi aof.anadolu.edu.tr adresi Ders Seçimi (Ekle/Sil) Otomasyonu bağlantısından öğrenci şifresi veya e-devlet şifresi ile yapılacaktır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.