Antalya’da Sevgilisine İşkence Eden Adam Tutuklandı!

Antalya'da birlikte yaşadığı imam nikahlı sevgilisi kız çocuğa hamile kalınca işkence eden adam tutuklandı.

Geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen haberde yeni gelişme yaşandı. Antalya’da İbrahim Em isimli adam imam nikahlı sevgilisi Gonca Sadıklı’ya kız çocuğuna hamile kaldığı gerekçesiyle işkence uygulamıştı. Başına 28 dikiş atılan genç kadın beyin kanaması geçirerek ölümden dönmüştü. İşkenceci İbrahim Em tutuklandı. Gonca Sadıklı, Antalya’da 5 yıldızlı otelde çalışıyordu. İbrahim Em ise Belek’te bir deri mağazasında çalışıyordu. İkili tanışarak sevgili oldular kısa süre sonra imam nikahı ile birlikte yaşamaya başladılar. İbrahim Em’in eski sevgilisinden 3 kızı bulunuyordu. Gonca Sadıklı da kız çocuğuna hamile kalınca gözü dönmüş adam hayatı genç kadına zindan etti. İbrahim Em isimli işkenceci, son olarak 3 gün boyunca genç kadına şiddet uyguladı. Genç kadının başına 28 dikiş atıldı. Beyin kanaması geçiren genç kadın ölümden döndü.

İŞKENCENCECİ TUTUKLANDI

Annesinin evine sığınan Gonca Sadıklı’nın şikayeti üzerine soruşturma başlatan polis ekipleri, İbrahim Em’in geçen 28 Ekim Pazartesi günü gözaltına aldı. Polisteki işlemlerinin ardından dün adliyeye sevk edilen İbrahim Em, çıkarıdığı sulh ceza hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ESKİ KIZ ARKADAŞINI DA DÖVMÜŞ

Gonca Sadıklı, “Eksi kız arkadaşının da başına 36 dikiş atılmış. Bundan dolayı hapis yatmış. Beni tehdit ediyordu. Bugüne kadar tam dört defa uzaklaştırma kararı aldırdım. Can güvenliğim olmadığı için hastaneye gidip gelirken büyük korku yaşıyorum” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı