adplus-dvertising

Antalya’da Rus ve İngiliz turistler tekme tokat kavga etti!

Antalya’da, 5 yıldızlı otelde tatil yapan Rus ve İngiliz turistler arasında, ‘kız arkadaşa bakma’ sebebiyle kavga çıktı. İki grubun tekme, tokat ve yumruklu kavgasını otelde konaklayanlar, cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.
Takip et
Antalya’da Rus ve İngiliz turistler tekme tokat kavga etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İki turist grubu arasındaki kavga, pazartesi akşamı Muratpaşa ilçesindeki 5 yıldızlı otelde çıktı. Rus ve İngiliz turistler, bahçede otururken birbirlerine laf atmaya başladı. Rus gruptan bir kişi ile öbür gruptan İngiliz turist, birbirlerine saldırdı. ‘Kız arkadaşa bakma’ sebebiyle çıkan münakaşa, yumruklu kavgaya dönüştü. İki turist grubu, kavgayı önce seyretti sonrasında dahil oldu.

RUS TURİSTİN BURNU, İNGİLİZ TURİSTİN KOLU KIRILDI

Otelde konaklayan öbür turistler, endişeyle izlerken, tesis çalışanları ise kavgaya müdahale etmedi. Rus turist, bahçe masa ve koltuklarını parçaladı. Turistlerin kız arkadaşları da çığlık atarak, bahçeye gelip, kavga edenleri ayırdı. Rus turistin burnu, İngiliz turistin ise kolu kırıldı. Turistler, otele gelen sağlık ekibi tarafından tedavi edildi.

Antalya’da Rus ve İngiliz turistler tekme tokat kavga etti!

İngiliz ve Rus turistlerin tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdığı anlar, otelde kalan öbür müşteriler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.