Antalya’da otomotiv patronunun düğününde para yağdı!

Antalya’da otomotiv sektörünün genç patronu Seyit Ahmet Akış ile Zeynep Çelik’in pandemi sebebiyle üç defa ertelenen düğünü yapıldı. Davetlilerin yoğun alaka gösterdiği düğünde gelin ve damat, takılan paralardan sanki görünmez hale geldi.
Takip et
Antalya’da otomotiv patronunun düğününde para yağdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya’nın Aksu ilçesinde otomotiv sektörünün genç patronu Seyit Ahmet Akış ile Ahmet Çelik’in kızı Zeynep Çelik’in pandemi sebebiyle üç defa ertelenen düğünü, tam kapanma sürecinin sonrasında normalleşmeye geçilmesi ile gerçekleştirilebildi.

Denizim Park Restoran’da gerçekleştirilen kır düğününe davetlilerin alakası büyük olurken, bin 500 kişinin düğüne katılması dikkat çekti. Düğün törenlerini özleyen davetliler, takı törenine geçildiğinde gelin ve damada para ve takı takmak için sanki birbirleri ile yarıştı. Takı töreni öncesi sevdikleriyle ve yakınlarıyla oynayıp eğlenen gelin ve damat, takı töreninden sonra ise hareket edemez hale geldi.

Damat ile gelini paraya boğan davetliler, damadı sanki ‘para ağacı’na çevirdi. Damadın arkadaşlarının 100 liralık banknotları rulo halinde takmaları dikkat çekti. Takıların içinden çeklerin çıkması ise sürpriz oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.