Antalya’da Kadına Şiddet! Sokakta Boğazını Kesti

Hakkında uzaklaştırma kararı olan Ercan K., eşinin oturduğu eve balkondan girerek baldızı ile tartıştı. Ercan K. sokakta kovaladığı baldızını bıçakla yaraladı.

Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşayan Fas uyruklu Siham K., kendisine şiddet uyguladığı, hakaret etmesi ve ölümle tehdit ettiği iddiası ile eşi Ercan K.’dan şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine Ercan K. hakkında uzaklaştırma kararı alındı. Çocuğu ile yaşayan Siham K.’nın hamile kardeşi Rajae Ait Fas’tan kardeşinin yaşadığı Antalya’ya geldi. Ercan K.’nın annesi dün Siham K.’nın evine giderek torununu aldı ve kendi evine götürdü.

KAPIYI AÇMAYINCA BALKONDAN GİRDİ

Ercan K. konuşmak için Siyam K.’nın yaşadığı eve gitti fakat kadın kapıyı açmadı. Ercan K. kapının açılmaması üzerine elinde bıçakla balkondan daireye girdi. Siyam K. eli bıçaklı Ercan K.’yı görünce fenalık geçirdi. Rajae Ait bir yandan ablasına yardım etmek isterken bir yandan da Ercan K.’yı evden uzaklaştırmak istedi.

GÜVENLİKLERDEN KURTULARAK KAÇTI

Bunun üzerine Ercan K. hamile kadına saldırmaya başladı ve kadın korku ile evden kaçtı. Çığlık atarak yardım isteyen hamile kadın Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi bahçesine girdi. Güvenlikler elinde bıçakla gelen Ercan K.’nin içeri girmesini önleyemedi. Bahçede yakaladığı baldızını boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralayan Ercan K.’ya güvenlik görevlileri müdahale etti.

Güvenlik görevlilerinden kaçan Ercan K.’nın yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı. Yaralanan Rajae Ait’in hayati tehlikesi olmadığı açıklandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı