Antalya’da Kadın Kuaföründen 14 yaşındaki kıza Cinsel İstismar!

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde kadın kuaförlüğü yapan evli ve bir kız çocuğu babası Hasan G. 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismardan tutuklandı.

Antalya’nın Murathan ilçesinde kadın kuaförülüğü apan evli ve bir kız babası olan Hasan G.hakkında ortaya atılan iddia mahalleyi ayağa kaldırdı. 14 yaşındaki Z.Ö’yü 3 kez dükkanında taciz ettiği iddia edilen Hasan G. mahalleli tarafından linç edilmek istendi.

Antalya’da Kadın Kuaföründen 14 yaşındaki kıza Cinsel İstismar!

İLİŞKİ BULGUSUNA RASTLANDI

Anne S.D.’nin şikayeti üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi Müdürlüğü ekipleri, tarafından sorguya alınan 14 yaşındaki kız çocuğu, olanları itiraf etti. 3 kez cinsel istismara uğrayan çocuğun jinekolojik muayenesinde, ilişki bulgusu belirlendi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri ise cinsel saldırı olayının gerçekleştiği belirtilen yerde yaptığı incelemede bulduğu delilleri, DNA incelemesi için Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Küçük kız çocuğunun cep telefonunda, Hasan G’den gelen cinsel içerikli mesajlar tespit edildi. Bir kız çocuğu babası olan Hasan G. sağlık kontrolünün ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı