adplus-dvertising

Antalya’da fotoğraf çektirmek için uçurum kenarında sıraya giriyorlar!

Antalya’da dünyaca meşhur plaja giden kişiler, 25 metre yükseklikteki falezlerde fotoğraf çektirdi. Uçurum kenarında sıraya giren kişilerin bayram fotoğrafı için ölümü göze alması dikkat çekti. Bu sırada başka bir genç ise falezlerin tepesinden atlayarak kendini sulara bıraktı.
Takip et
Antalya’da fotoğraf çektirmek için uçurum kenarında sıraya giriyorlar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya’da varyant seyir terasına yakın kısımdaki 25 metrelik falezlere gelen 4 genç, bayram yoğunluğunun meydana geldiği sahili arkalarına alarak fotoğraf çekinmek için yaşamlarını tehlikeye attı. İlk olarak inişin yasak olduğu bölgeden falezlere tırmanan gençler zirveye ulaştı. Burada bir müddet kayalık kısımlarda şakalaşan gençler, sonrasında uçurum kenarına gelerek arkalarına dünyaca meşhur Konyaaltı Sahili’ni alıp birbirlerinin fotoğrafını çekti. Gençlerin tehlikeli fotoğraf çekimi görenlerin yüreğini ağzına getirdi.

25 METREDEN DENİZE ATLADI

Aynı bölgede bir müddet önce çekilen görüntü de tehlikeyi gözler önüne serdi. Bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüde, gencin denize girmek için 25 metrelik yükseklikten balıklama atlaması yer aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.