adplus-dvertising

Antalya’da 15 yaşındaki iki genç kızdan haber alınamıyor!

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlık Konaklı mahallesindeki evlerinden dün sabah saatlerinde ayrılan 15 yaşındaki iki kız arkadaştan haber alınamıyor. Jandarma karakoluna kayıp müracaatında bulunan aile, çocuklarına eve dönün çağrısı yaptı.
Takip et
Antalya’da 15 yaşındaki iki genç kızdan haber alınamıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

15 yaşındaki Fatma Barçalar ve Erva Erdoğmuş’tan dün sabah saatlerinden bu yana haber alınamıyor. İki günden bu yana çocuklarını aramadıkları yer kalmayan aileler iki kız arkadaştan gelecek güzel haberi bekliyor. Kızların en son Manavgat içesinde görüldüğüne dair aldıkları duyumla ilçeye gelip jandarma karakoluna kayıp müracaatında bulunan Fatma Barçalar’ın babası ve ağabeyi, kızlarına “Eve dönün” çağrısı yapıp bulunması için herkesten yardım istedi.

Kayıp Erva Erdemir’in babası Ahmet Erdoğmuş, kızını dünden bu yana aradığını ve resmi kurumlara bilgi verdiğini söyleyerek “Kızım korkmasın, kimin yanındaysa gelsin, onun sonuna kadar arkasındayım. Elimden bir şey gelmiyor yapabileceklerim fakat bu kadar.” derken gene iki gündür haber alınamayan Fatma Barçalar’ın ağabeyi İsmail Barçalar ise, kardeşinin yanındaki arkadaşıyla beraber dün sabah saat 08.00 sıralarında evden çıkıp gittiklerini belirtti. İsmail Barçalar, “İki kız arkadaş da kayıp. Gereken her yere sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Allah rızası için gören duyan varsa karakol polis, kimi görürseniz bildirip bize yardımcı olun” şeklinde konuştu.

Kardeşine “Allah rızası için sana bir şey yapmayacağız, herkes arkanda” diyen ağabeyi, “Annen seni bekliyor, eğer yanında Erva ile birlikteyseniz çıkıp gelin korkmayın, baban acı çekiyor.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.