Antalya Kepez’de Parkta Dayak Yiyen Küçük Kız Zar Zor İfade Verdi

Antalya’da bir polis, 5 lirasının gasbedildiğini söyleyen kızın aslında parkta kavga ettiği çocuğun ağabeyinden dayak yediğini ortaya çıkarttı.

Antalya’da 5. sınıf öğrencisi olan 10 yaşındaki A.S.C. öğretmenine 5 lirasının çalındığını söyledi. Bunun üzerine olay yerine çağırılan polis, küçük kızın parkta küçük bir çocukla kavga ettiğini ve çocuğun ağabeyi tarafından dövüldüğünü keşfetti.

Dün saat 15.30 sularında gerçekleşen olay, Kepezi ilçesi Gülveren Mahallesi’nde meydana geldi. Gülveren İmam Hatip Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi A.SC. öğretmenine evden matematik defteri için aldığı 5 liranın, okula gelmeden önce 14 yaşlarında yüzü maskeli bir kişi tarafından zorla çalındığını söyledi. Öğrencinin yaşadıklarını aktarması ve boynundaki kızarıklıkları göstermesi üzerine öğretmen, polise haber verdi. İhbarın ardından okula polis ekibi gönderildi.

GÜLVEREN İMAM HATİP ORTAOKULU YAKININDAKİ PARKTA KÜÇÜK KIZA ŞİDDET

Polisin şüpheliye hakkında ifade alması esnasında, küçük durmadan ağladı. A.S.C.’nin sürekli ağlamasından dolayı bilgi almakta zorlanan polis, eliyle küçük kızın gözyaşlarını silerek, “Sen ağlama kızım. Ben senin gözyaşına kurban olurum. Ben sana defter alacağım” şeklinde tesellide bulundu. Yaklaşık 1 saat kadar ifade almaya çalışan polis, daha sonra küçük kızın salıncak yüzünden kendisinden küçük bir çocukla kavga ettiğini ve ağabeyi tarafından darp edildiğini ortaya çıkarttı. Polis, tutanak tutarak olay yerinden ayrıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı