Antalya Altın Portakal Film Festivali’nden sağlık çalışanlarına afişli destek

3-10 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali, bu yıl iki afişle sinemaseverleri selamlıyor. Afişlerin birinde başrolde Fatma Girik, diğerindeyse salgın sürecinin kahramanları sağlık çalışanları var…

3 Ekim’de açılacak 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali, Türk sinemasının unutulmaz oyuncularından Fatma Girik’i afişine taşıdı.

Festival yönetimi, bunun yanı sıra organizasyonun tarihinde bir ilke imza atarak özel bir afişle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 2020 yılının gerçek kahramanları olan sağlık çalışanlarını onurlandırıyor.

Festival Altın Portakal Ödülü’nü, büyük risk altında, görülmeyen bir düşmanla özveriyle ve hayatlarını ortaya koyarak mücadele eden sağlık emekçilerine adıyor. Altın Portakal Heykeli’ni gururla havaya kaldıran genç bir sağlık çalışanının tasvir edildiği illustrasyon afiş çalışmasıyla sağlık emekçilerine sonsuz teşekkür ediyor ve onlara bu zor dönemde moral vermeyi amaçlıyor.

10 Ekim’de tamamlanacak 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde tüm film gösterimleri, açık hava sinemalarında yapılacak…

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı