adplus-dvertising

Antalya, 13 Yaşındaki Kayıp Derya Hınıl’ı Arıyor

12 Eylül günü alışverişe gideceğim diyerek evden çıkan ve 5 gündür kendisine ulaşılamayan Derya Hınıl (13) her yerde aranıyor. Hınıl'ın kaçırıldığı düşünülüyor.
Takip et
Antalya, 13 Yaşındaki Kayıp Derya Hınıl’ı Arıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde Kepez ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yaşayan 13 yaşındaki Derya Hınıl, alışverişe gideceğim diyerek evden çıktı ve 5 gündür kayıp. Ailesinin 5 gündür her yerde aradığı fakat bulamadığı küçük kızın kaçırılmış olmasından korkuluyor.

DERYA HINIL’DAN 5 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR

Evinden alışveriş yapmak için ayrılan ve 5 gündür kayıp olan 13 yaşındaki Derya Hınıl’ın nerede olduğu bulunmaya çalışılıyor. Aile bireyleri 5 gündür kayıp kızlarını arıyor. Polise ihabrda bulunan aile, kızlarının bulunması için yardım istedi. Olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri Derya Hınıl’ın güvenlik kameralarına takılmış bir görüntü olup olmadığını araştırdı. Araştırma sonunda bir görüntüye rastlanmadı.

Derya Hınıl’ın ağabeyi Mehmet Hınıl,”Umarım başına bir şey gelmeden bulunur. Endişe içerisindeyiz. Beş gündür hayat bize zindan oldu.” açıklamasında bulundu. Abla Kader Boyalı ise 5 gündür uyuyamadıklarını yemek yiyemediklerini ifade etti. Küçük kızı arama çalışmaları devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.