Annesinin “Kurtuldum” Dediği Gencin Cesedi Bulundu!

Seyhan Nehri'ne atlayan 35 yaşındaki uyuşturucu bağımlısının cesedi bulundu. Oğlunun intihar ettiği yere gelen anne "20 senedir uyuşturucu kullanıyordu. O da kurtuldu ben de" demişti.
Annesinin “Kurtuldum” Dediği Gencin Cesedi Bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Önceki gün Seyhan Nehri’ne atlayan 35 yaşındaki adamın cansız bedeni bulundu. Seyhan Nehri’ne giden Fazıl Sayılır’dan haber alınamamıştı. Bunun üzerine olay yerine giden acılı anne ve baba çocuklarının kıyafetlerini köprü üzerinde buldu.

Kıyafetlerin yayında eroin almakta kullanılan materyaller de vardı. Bunun üzerine uyuşturucu kullanıp intihar ettiği düşünülen genç aranmaya başlandı. Acılı anne ise bir yandan feryat ederken bir yandan da çarpıcı sözler kullanmıştı. Oğlunun 20 yıldır uyuşturucu kullandığını, bırakması için her yolu denediklerini ancak başarılı olmadıklarını belirten anne “O da kurtuldu ben de. Ona her gün 300 lira bulmak zorundaydım. Öldü de kurtuldu” ifadelerini kullanmıştı.

“CESEDİ BULUNURSA ŞEKER DAĞITACAĞIM”

Ekiplerin yaptığı yoğun aramaların ardından genç adamın cansız bedeni Seyhan Nehri’nde bulundu. Cenaze incelenmek üzere adli tıp morguna kaldırılırken acılı annenin feryatları devam etti. Gencin ciddi bir uyuşturucu tedavisi gördüğü hatta vücuduna bir çip de takıldığı ortaya çıktı. Oğlunun cesedinin bulunması halinde şeker dağıtacağını söyleyen annenin ise ne yapacağı merak konusu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
misafir
21 Ağustos 2019, 18:20 tarihinde yazildi

esedinin bulunması halinde şeker dağıtacağını söyleyen annenin ise ne yapacağı merak konusu.
bu nası bi gerizekalılık
haberi yazan daki dangalaklık

  • Cevapla
  • 0