Annesinin Fotokopisi! Bilin Bakalım Bu Ünlü Kim?

Ünlü şarkıcı İrem Derici, annesiyle olan fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştı. Derici'nin annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden annesi ile olan fotoğrafını paylaştı. Ünlü şarkıcının, “Annem ve ben” notuyla paylaştığı fotoğraf, kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Ünlü şarkıcının annesine olan benzerliği ise “İkiz gibisiniz” yorumlarının gelmesine neden oldu.


İREM DERİCİ, ANNESİNİN İKİZİ GİBİ

Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden annesi ile olan fotoğrafını paylaşan İrem Derici, hayranlarını epey şaşırttı. Annesine, ikizi gibi benzeyen İrem Derici’ye binlerce yorum geldi. “Annem ve ben ” notuyla paylaştığı fotoğrafıyla hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan İrem Derici’nin annesine, ikizi kadar benzediği görüldü.

Ünlü şarkıcının Instagram hesabı, sosyal medyanın en çok takip edilen ve etkileşim alan hesaplarından birisi. Güzel şarkıcının, gelen yorumlara beğeni atması da hayranlarının hoşuna giden bir detay olarak görüldü.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı