adplus-dvertising

Annesinin Cesedi İle İki Gün Aynı Evde Kaldı

İstanbul Sancaktepe'de annesi Naciye Torunoğlu'nu başına bir cisimle vurarak öldüren zanlı Cihan T., cinayeti işledikten sonra 2 gün aynı evde kaldı.
Takip et
Annesinin Cesedi İle İki Gün Aynı Evde Kaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Sancaktepe’de annesi Naciye Torunoğlu’nu başına bir cisimle vurarak öldüren zanlı Cihan Torunoğlu., cinayeti işledikten sonra 2 gün aynı evde kaldı. Zanlı öldürdüğü annesinin cesedini buzdolabında sakladı. Sancakteğe’de 11 Eylül’de Kemal Türker Mahallesi’nde bir apartmandan gelen kötü koku üzerine polis daireye baskın düzenledi. İçeri girdiklerinde Naciye Torunoğlu’nun cesedi ile karşılaştılar.

POLİS TARAFINDAN ARANIYORDU

Sancaktepe’de yaşanan olayda polisin yaptığı incelemelerde Naciye Torunoğlu’nun başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Annesini öldüren Cihan Torunoğlu aranmaya başlandı. Yapılan çalışmalar sonucunda Cihan Torunoğlu önceki akşam yakalandı. Polis ekipleri Cihan Torunoğlu’nun arkadaşı Ferdi Ş.’yi de cinayet olayı ile ilgili göz altına aldı.

CESET İLE İKİ GÜN GEÇİRDİ

Zanlı, Cinayet Büro Amirliğinde sorgulandı. Annesini öldürdükten sonra onunla birlikte iki gün aynı evde yaşadığı tespit edildi. Şüphelinin annesinin üzerine bir battaniye örttüğü, koku olmaması için evdeki vantilatörü çalıştırdığı öğrenildi. Şüpheli Cihan Torunoğlu’nun ayrıca cesedi buzdolabına da sokarak saklamaya çalıştığı öğrenildi.

HESABININ ŞİFRESİNİ ÖĞRENMEYE ÇALIŞTI

Zanlı Cihan Torunoğlu, cinayeti işledikten sonra bir kız arkadaşından, annesinin hesabında bulunan 40 bin lirayı çekmek istediği öğrenildi. Annesi gibi bankayı arayarak şifreyi öğrenmeye çalıştı.

BEN ANNEMİ ÖLDÜRMEDİM

Şüpheli adliye ye götürülürken “Ben annemi öldürecek kadar şerefsiz değilim” diye bağırdı. Cihan T. ile birlikte gözaltına alınan diğer şüpheli Ferdi Ş.’de adliyeye gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.