Annesinin Buzluğunda Bebek Cesedi Buldu!

Amerika'da yaşayan bir adam vefat eden annesinin buzluğunda bir bebek cesedi buldu. Çocukluğundan bu yana kutunun orada olduğunu açıklayan 37 yaşındaki adam, cesedin kendi kardeşine ait olabileceğini söyledi.

Amerika’da akıl almaz bir olay meydana geldi. Missouri eyaletindeki ST. Louis şehrinde yaşayan 37 yaşındaki Smith, kanser hastası olan annesinin vefatının ardından evi temizlemeye karar verdi. Ancak Smith buzluktaki kutudan çıkan bebek cesedini görünce hayatının şokunu yaşadı.


Çocukluğundan bu yana o kutunun buzlukta olduğunu belirten 37 yaşındaki adam, annesi tarafından uyarıldığı için yıllarca, o kutuya dokunmadığını açıkladı. Bebek cesedini gören adam, olayı polislere ihbar etti. Ekipler ise olayla ilgili inceleme başlattı.

”BUZLUKTAKİ BEBEK KARDEŞİM OLABİLİR”

Olayla ilgili ifade veren adamın açıkladıkları ise kan dondurdu. Yıllar önce bir akrabasının “Annen ikiz doğurmuştu, ancak ikizlerden birini doğumda kaybetti diğerini ise evlatlık verdi” sözlerini hatırlayan adam buzluktan bulduğu bebek cesedinin kardeşine ait olabileceğini söyledi.

”BEBEĞİN SAÇLARI BİLE DURUYORDU”

Olayın etkisini üzerinden atamayan talihsiz adam yaşadıklarını şöyle anlattı; ”Kendimi bildim bileli o kutu buzluğumuzda duruyor. Annem kesinlikle dokunmamam gerektiğini söylediğinde içinde düğün pastası olabileceğini düşündüm. Annemin vefatından sonra kutuyu açmaya karar verdiğimde ise hayatımın şokunu yaşadım. Bebeğin saçları bile hala duruyordu. ”

37 yaşındaki Smith, cesedin kardeşine ait olup olmadığını öğrenmek için otopsi sonucunu bekliyor.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı