Annesine aşık olduğunu söyleyen kocasını mahkemeye verdi!

Eşinin, annesine âşık olduğunu öğrenen genç kadın, annesine eşi tarafından atılan aşk mesajlarını görünce sinir krizi geçirdi. 6 senelik evliliği boyunca kocasının annesine duyduğu aşkı itiraf etmesi sonrası büyük bir hayal kırıklığı yaşayan mağdur eş, Aile Mahkemesine başvurarak boşanma davası açtı. Genç kadın ‘’Kocam anneme ilan-ı aşk etti. Bizi boşayın’’ şeklinde konuştu.
Takip et
Annesine aşık olduğunu söyleyen kocasını mahkemeye verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da akıllara durgunluk veren bir boşanma hikâyesi meydana geliyor. Eşinin annesine âşık olan genç adam, hislerine yenik düşüp aşkını itiraf etti. Kaynana ise damadından gelen ilan-ı aşk sonrası bu aşkın imkânsız olduğunu damadına anlatmaya çalışsa da başarılı olamadı. İstanbul’da yaşayan 28 yaşındaki talihsiz genç kız N. K. ve 32 yaşındaki K. K. çifti 2015 senesinde yaşamlarını birleştirdi.Çiftin bu evliliklerinden bir çocuğu oldu.

İddiaya göre geçtiğimiz aylarda çift arasında geçimsizlik başladı. Genç adam, eşi ve çocuğu ile ilgilenmiyor, eş vazifesini yerine getirmiyordu. Aldatıldığından şüphelenen kadın, eşi ile iletişim kurmak istediğinde ise olumsuz bir tepki ile karşılaşıyordu. Ne yapacağını bilemeyen mağdur kadın aylarca ilişkiyi böyle sürdürmek mecburiyetinde kaldı.

Annesine aşık olduğunu söyleyen kocasını mahkemeye verdi!

”Kızım kocan bana âşık, boşan bu adamdan”

Sabah’ın özel haberine göre oğlu nedeniyle aylarca evliliğini sürdürmeye çalışan çaresiz kadın, annesinden yardım istedi. Ancak duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşayan kadın yaşamının şokuyla baş başa kaldı. Gene iddiaya göre 55 yaşındaki anne R.T. kızı N. K.’ya damadının kendisine attığı ilanı aşk mesajlarından bahsetti. Duydukları sonrası sinir krizi geçiren mağdur kadın, ”Sana aşığım. Kızınla evliyim ama aklım, fikirim, yüreğim seninle” sözlerini barındıran yüzlerce mesajı okudu. Okudukları karşısında tamamen yıkılan N. K., eşiyle yüzleşmek istediğinde ise fiziki ve psikolojik darba maruz kaldı. Ne yapacağını bilemeyen kadın İstanbul Aile Mahkemesine başvurarak boşanma davası açtı.

”Anneme âşık bir adam kocam olamaz”

Genç kadın boşanma dilekçesinde; 6 senelik eşinin annesine attığı aşk mesajları sonrası büyük bir şok yaşadığını, eşinin evlendikten kısa bir müddet sonra kendisini aldattığından şüphelendiğini ancak annesinin mesajları gösterene kadar bu vaziyete inanmadığını anlattı.

Eşinin annesine duyduğu büyük aşkı itiraf etmesi sonrasında uğradığı psikolojik zararın tarifsiz olduğunu ifade eden genç kadın ”Bu evlilikte eşimin kayınvalidesine duyduğu aşk sebebiyle yaşanan zararın tümünün tek sorumlusu boşanmak istediğim K. K.’dir. Maddi manevi oluşan bütün zararda tam kusurlu olan oğlumun babasının iştirak nafakası ile 100 bin liralık tazminat ödemesi gerekmektedir. K.K.’nin ağır kusurlu eylem ve davranışlar sergileyerek zaten yerine getirmediği eş sorumlulukları nedeniyle tazminatın ödenmesini ve boşanmamızı talep ediyorum. Anneme âşık olan bir adamla evlilik birliği sürdürmem imkânsız bir hal aldı” ifadelerini kullandı. Dava dosyasına eşi Kemal K.’nin annesi R.T.’e attığı aşk mesajlarını kanıt olarak sunan N. K.’nin açtığı boşanma davası sürüyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.