Annesi Gözü Önünde Öldürülen Kıza, Tuba Ünsal Sahip Çıktı

İstanbul Arnavutköy’de geçtiğimiz ay 6 yaşındaki kızı Almira’nın gözleri önününde eşi tarafından başından vurularak öldürülen Almira’ya Tuba Ünsal sahip çıkarak, ”Bir ömür ona ablalık yapacağım.” dedi.

Geçtiğimiz ay İstanbul Arnavutköy’de eşi tarafından başından vurularak öldürülen, Tuğba Anlak 28 gündür verdiği yaşam savaşını kaybetti. Kızı Almira’nın gözleri önünde gerçekleşen olay sonrası yaşamını yitiren Tuğba Anlak toprağa verildi. Basın açıklaması yapan Tuğba Anlak’ın İlknur Gültekin, Almira’nın her gün ”Annem gelecek, annem ölmeyecek, anneme bir şey olursa ben nasıl yatacağım, nasıl uyuyacağım?” cümlelerini kurduğunu ve acılarının çok büyük olduğunu söyledi.

TUĞBA ÜNSAL ALMİRA’YA SAHİP ÇIKMAK İSTEDİ

Basın açıklamasını izleyen Tuba Ünsal, aileyle iletişime geçerek Almira’ya bir ömür boyu sahip çıkıp, ablalık yapmak istediğini dile getirdi. Ailenin de onayıyla Almira, Tuba Ünsal ile görüştü. İlk olarak pedagoga giden Tuba Ünsal ve Almira, sonrasında parka gitti. Almira’yı çocukları Civan, Leyla ve Sare ile de tanıştıran Ünsal, Almira’nın ailesine gittiğinde ”Tuba’yla kalabilir miyim?” demesi üzerine Almira’yı kendi evine getirdiğini açıkladı.

Kızı Sare’yle uyumak isteyen Almira’nın, gece uyandığında annesini sayıkladığını ve ona bunu yaşatan adama beddua ettiğini söyleyen Ünsal, Almira’ya bir ömür sahip çıkacağını ve ona iyi bir abla olacağını açıkladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı