Annenin çocuklarına yaptığı işkenceyi babaanneleri fark etti!

Konya’da anneleri ile beraber kalan iki çocuğun gördüğü şiddet, babaları ile beraber gittikleri babaanne ziyaretinde gün yüzüne çıktı. 4.5 ve 3.5 yaşlarındaki çocukları yıkarken farklı izler gören babaanne, vaziyeti babaya anlattı. Çocuklara şiddet uygulayıp, ayağında sigara söndürdüğü öne sürülen anne tutuklandı. Anne ifadesinde ise “Onlar mum yanığı” derken; çocuklar karanlık odalarda kilitli bırakıldıklarını belirtti.
Takip et
Annenin çocuklarına yaptığı işkenceyi babaanneleri fark etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

5 senelik evli olan Mehmet A. ve Sibel A., geçimsizlik sebebiyle 6 ay önce evlerini ayırdı. Kızları A.Ş.A. (4.5) ve oğulları K.A.A. (3.5) da anneleri ile yaşamaya başladı. Fakat olay, haftada 2 gün çocuklarını gören baba Mehmet A.’nın 22 Haziran’da çocuklarını babaannesine götürmesiyle gün yüzüne çıktı. Çocuklara banyo yaptıran Ayşe A. (65), 3.5 yaşındaki K.A.A.’nın vücudunda yanıklar gördü.

ÇOCUKLARIN ÜZERİNDE SİGARA SÖNDÜRMÜŞ

Sabah’ın haberine göre doktor raporunda ise yaraların sigaradan kaynaklı olduğuna yer verildi. Polise intikal eden olayda, çocuklar, annelerinin kendilerine şiddet uyguladığını, karanlık odaya kilitleyip aç bıraktığını, üzerlerinde sigara söndürdüğünü anlattı.

TUTUKLANDI

Mehmet A.’nın şikayeti üstüne gözaltına alınan anne Sibel A. ise bütün suçlamaları reddederken, oğlunun sol elinde ve sağ ayağında birkaç noktada mum yanığı olduğunu iddia etti. Sibel A. mahkeme kararıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.