adplus-dvertising

Annelik sevinci yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci, bebeğine “Üzüm” ismini verdi

Kadın, Aşk Yeniden ve Fİ gibi sevilen dizilerden tanıdığımız oyuncu Özge Özpirinçci, annelik sevinci yaşadı. Daha önce bebeğine “Üzüm” ismini vereceğini söyleyen Özpirinçci, hayranlarını şaşırtmıştı.
Takip et
Annelik sevinci yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci, bebeğine “Üzüm” ismini verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaklaşık 8 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile geçtiğimiz aylarda Marmaris’te evlenen Özge Özpirinçci, bugün öğlen saatlerinde bir kız bebek dünyaya getirdi.

“SAĞLIK DURUMLARI ÇOK İYİ”

Haber türk’ten Aytekin Teker’e konuşan ünlü oyuncunun menajeri Önem Günal yaptığı açıklamada, “Anne ve bebeğin sağlık durumu çok iyi. Sezaryen doğum gerçekleşti” dedi.

“KIZIMA ‘ÜZÜM’ ADINI VERECEĞİM”

Özge Özpirinçci, kızları için isim düşünüp düşünmedikleri hakkındaki sorulara “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” yanıtını vermişti. Daha önce de yaptığı bir açıklamada bebeğine ‘Üzüm’ ismini vermeyi düşündüğünü söyleyen Özpirinçci ancak konuyla ilgili yakın çevresinden olumlu geri dönüş alamadığını ifade etmişti.

Bebeğin sağlık durumuyla ilgili hastaneden yapılan açıklamada, “Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin kızları 50 santim, 3.149 gram olarak dünyaya geldi.

Annelik sevinci yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci, bebeğine “Üzüm” ismini verdiAnnelik sevinci yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci, bebeğine “Üzüm” ismini verdiAnnelik sevinci yaşayan oyuncu Özge Özpirinçci, bebeğine “Üzüm” ismini verdi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.