Anne Vahşeti Küçük Eymen’i Hayattan Kopardı

İzmir'in Buca ilçesinde yaşanan kan dondurucu vahşetin detayları ortaya çıkmaya başladı. Bina görevlisinin ifadesinde, anne Mine D.'nin oğlu Eymen'e sürekli işkence yaptığı belirtildi.

İzmir Buca’da dün gerçekleşen cinayetin şifreleri ortaya çıkmaya başladı. Küçük Eymen’in, annesi Mine D. ve annesinin sevgilisi  Serkan E. tarafından öldürüldüğü, cinayete Serkan E.’nin kardeşi Erkan E.’nin de yardım ettiği öğrenildi. Olay sonrası çevrede yaşayanların ifadelerine başvuruldu. Bina görevlisi Ramazan Çağlar, Eymen’e annesi Mine D. tarafından sürekli işkence yapıldığı ve çocuğun gözünde vücudunda morluklar gördüklerini belirtti.

Küçük çocuğun yüzünde ve vücudunun farklı yerlerinde morlukların görülmesi ve bu fotoğrafların ortaya çıkması anne vahşetinin ne derece büyük olduğunu ortaya koyuyor.

Çocuğun bacaklarında görülen bu morlukların anne Mine D. ve sevgilisi Serkan E. tarafından yapıldığı, çocuğun sürekli kötü muamele gördüğü belirtildi.

Çocuğun yüzündeki morlukların mahalle sakinlerini tedirgin ettiği ve bu yüzden anneyi defalarca ihbar ettikleri öğrenildi. Eymen’in ölümüne sebep olan annenin bu ihbarlar sonrası yapılan arama çalışmaları boyunca eve gelmediği öğrenildi. Eymen’i öldüren anne ve sevgilisi adliye çıkışında görüntülendi.

Katil Zanlısı Serkan E. (Mine D.’nin Sevgilisi)

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı