Anne ile Oğlunu Gözünü Kırpmadan Ölüme İtti!

Almanya'da bir cani, bir anne ile minik oğlunu raylara itti. Hızlı trenin ezdiği çocuk olay yerinde feci şekilde can verdi.

Dünya Frankfurt’taki korkunç olayı konuşuyor. Gara gelen bir adam, bilinmeyen bir sebeple bir anne ile çocuğunu yaklaşan trenin önüne itti. Anne korkunç olaydan kendi çabalarıyla yaralanmadan kurtulurken 7 yaşında olduğu belirlenen erkek çocuğu raylardan kurtulamadı. Hızlı trenin üzerinden geçerek vücudunu parçaladığı talihsiz çocuk olay yerinde can verdi.


Görgü tanıklarının çağrısı üzerine olay yerine hemen itfaiye, sağlık ve polis ekipleri geldi. Oğlunun parçalanmış bedeni karşısında şoka giren talihsiz kadın baygınlık geçirdi. Polis hemen olayla ilgili soruşturma başlattı. Görgü tanıklarının ilk ifadesini alan polis ekipleri garda bulunan güvenlik kameralarının görüntülerini de inceledi. Afrika kökenli olduğu belirlenen saldırganın yakalanması için hemen geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.

PSİKOLOJİK SORUNLARI VARMIŞ

Kısa sürede saldırganın kimliğini tespit eden emniyet yetkilileri, cani adamı yakalamayı başardı. Yaşanan olay nedeniyle şehrin en yoğun tren hattında saatlerce süren bir aksaklık yaşandı. Olay yeri incelemesinin tamamlanmasının ardından tren trafiği normale döndü. Polisin ilk ifadesinde bu caniliği neden yaptığını anlatmayan adamın ciddi psikolojik sorunları olduğu, anne ile çocuğunu raylara itmeden önce olay yerinde kendi kendine bağırdığı belirtildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı