Anne, Baba ve Oğulları Baraj Gölünde Boğularak Öldü

 Kastamonu’nun Devrekani ilçesinde bulunan Beyler Barajı büyük bir trajediye sebep oldu. Göle düşen genci kurtarmak isteyen anne ve baba, oğullarıyla birlikte boğularak can verdi.

Kastamonu’nun Devrekani ilçesinde yer alan Beyler Barajı’nda balık tutmaya çalışırken göle düşen genç ile onu kurtarmak için göle giren anne ve baba hayatını kaybetti. Bir ailenin yok olduğu trajedi bölgede büyük üzüntüye sebep oldu.

BAYRAM TATİLİNE GELMİŞLERDİ

Ankara’da yaşayan Kadıncıoğlu ailesi, Kurban Bayramı için memleketleri olan Kastamonu’ya geldi. Devrekani ilçesinde bayram tatilini yapan aile, göle piknik yapmaya gitti. Balık tutmaya çalışan 20 yaşındaki Oğuzhan Kadıncıoğlu dengesini kaybederek suya düştü. Oğullarının çırpınışını gören 46 yaşındaki baba Nihat ve 42 yaşındaki anne Behice Kadıncıoğlu da göre girdi. Anne, baba ve oğulları gölde boğularak hayatlarını kaybettiler.

Anne, Baba ve Oğulları Baraj Gölünde Boğularak Öldü

BELEDİYE BAŞKANI OLAY YERİNİ İNCELEDİ

Olay yerinde incelemelerde bulunmak için gelen Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, gazetecilere açıklama yaptı. Bayramın son gününde yaşanan üzücü olay hakkında konuşan Altıkulaç, “Anne, baba ve oğulları hayatını kaybetti. Oğlunun baraja düştüğünü gören baba göle atlıyor. Daha sonra da anne, onları kurtarmak için göle giriyor. 3’üde yaşamlarını yitirdiler. Hepimizin başı sağ olsun, çok üzücü.  ifadelerini kullandı. Baraj gölünün etrafında, göle girilmesinin yasak olduğu belirten çok sayıda tabela bulunduğu gözlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı