adplus-dvertising

Ankara’da zehirlenen ölü köpek bedenleri yan yana bulundu!

Ankara’nın Ayaş ilçesinde, zehirli yiyecek verildiği iddia edilen beş sokak köpeği ölü bulundu. Köpeklerin 4’ünün ölü bedenini yan yana yatarken bulan site yöneticisi, bu vaziyetin köpekleri katledenler tarafından kasten yapıldığını iddia etti.
Takip et
Ankara’da zehirlenen ölü köpek bedenleri yan yana bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya’da 5 yavru köpeğin zehirlendikten sonra işkence yapılarak öldürülmesinin sonrasında bir köpek katliamı haberi de Ankara’dan geldi.

Teke Mahallesi Çamözü Kümeevleri mevkiinde bulunan Basınevleri Sitesi’nin yöneticisi Mehmet Ali Kükrer, dün öğle saatlerinde site bahçesinde beslediği sokak köpeklerine mama vermek için çıktığında 5 köpeğin ölü bedeni ile karşılaştı.

Ankara’da zehirlenen ölü köpek bedenleri yan yana bulundu!Kükrer, ölen köpeklerden 4’ünün aynı yönlere bakar biçimde yan yana yattığını ve köpeklerden birinin ağzında köpükler bulunduğunu fark etti. Her gün beslediği köpeklerin ölümü üstüne büyük üzüntü yaşayan Kükrer, vaziyeti jandarmaya bildirdi.

Bölgeye jandarma ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden veteriner ekibi sevk edildi. Hayvanların ölü vücutları site bahçesinden toplanırken, ölen hayvanlardan 4’ü gömüldü. 1 hayvan ise kesin ölüm sebebinin tespiti için otopsiye götürüldü.

“KASTEN YAN YANA DİZİLMİŞLER”

Basınevleri Sitesi’nin yöneticisi Mehmet Ali Kükrer, sitelerinin çok geniş bir alanı olduğunu, o yüzden köpeklerin site içerisinde beslendiğini belirtti. Hayvanların onları zehirleyen kişiler tarafından kasten yan yana dizildiğini belirten Kükrer, “Köpeklerin ne yediklerine dair bir bulgu henüz bulunamadı. Fakat, bu olay öncesinde sitede 30- 40 civarında köpek yaşıyordu, şu an fakat 5 köpek kaldı. Verdikleri zehirden buradaki yaban hayvanları da yiyip zehirlendi muhtemelen. Hayvanlar, Allah’ın dilsiz kullarıdır, yarın Allah’ın huzurunda nasıl verecekler bu hesabı?” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.