Ankara’da Profesöre ‘İshal Eden Su’ İçin Yalan Haber Teklifi

Prof. Esin Davutoğlu Şenol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile bir ana haber kanalının kendisinden yanlış beyanda bulunmasını istediğini söyledi.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıklar ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol, bir ana haber kanalının Ankara’da yaşanan ishal vakalarının sulardan kaynaklı olduğunu söylemesi için kendisine teklifte bulunulduğunu açıkladı.


Geçtiğimiz günlerde Ankara’da yaşanan ishal vakaları gündem olmuştu ve bunun sebebi musluklardan akan su olarak gösterilmişti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise yaptığı açıklamada, suların ishale yol açmadığını belirtti. Yaşanan bu gelişmelerden sonra Şenol sosyal medya hesabından tartışmalara yol açacak bir açıklama yaptı.

Şenol yaptığı açıklamada, teklifi yapan ana haber kanalının adını yazıp sildiğini belirterek “İshallerin sebebi sulardır dememi isteyen ana haber kanalının adını da yazıp sildim sonrada. Zira, bizim vergilerimizden beslenir, amir sözü dinlenir ve ne yapsak illa ki söyleyecek dolu yalanları vardır, siz bilin istedim.” dedi.


ları vardır, siz bilin istedim” ifadelerini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı