adplus-dvertising

Ankara’da komşularına şiddet uyguladığı iddia edilen kadın mahalleden güçlükle çıkarıldı

Ankara’nın Sincan ilçesinde komşularına devamlı sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı ileri sürülen kadın mahalliyi ayağa kaldırdı. Kadın, polis tarafından güçlükle mahalleden çıkarıldı.
Takip et
Ankara’da komşularına şiddet uyguladığı iddia edilen kadın mahalleden güçlükle çıkarıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Akşam saatlerinde Sincan İlçesi Mustafa Kemal Mahallesi Kayı Caddesi’nde bulunan bir sitede, iddiaya göre komşularına devamlı sözlü ve fiziksel şiddet uygulayan S.T. mahalle sakinlerini ayağa kaldırdı. Kızgın kalabalığın büyümesi üstüne olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Birçok defa şiddete uğradıklarını belirten site sakinleri bu vaziyetin devamlı yaşanmasından şikayetçi olduklarını ifade etti. S.T.’nin yoldan geçen otomobillere ile parkta oynayan çocuklara devamlı taş attığını ve hakaret ettiğini belirten mahalleli yetkililerden yardım istedi.

“Kovaya doldurduğu taşları camdan atıyor”

S.T.’nin oğlunun kafasına birçok şişe attığını söyleyen Ayşe Samur, “14 senedir biz buradayız. Bize yapmadığı yok. Komşularımızı çocuklarımı kocalarımız tahrik ediyor. Devamlı laf atıyor ve hakaret ediyor. Kovaya doldurduğu taşları camdan atıyor” şeklinde konuştu.

“Çocuklarımız parkta oynamıyor”

Site sakinlerinden Ferhan Özdemir ise “Çocuklarımız parkta oynamıyor.Arabalarımızı ve bizlere devamlı taşlıyor. Sitede ne kadar oturan varsa herkes şikayetçi. Kadının 150 200 adet dosyası var. Hiçbir biçimde çözüm bulamıyoruz. Defalarca şikayet ettik” ifadelerini kullandı. Güçlükle mahalleden çıkarılan S.T.’nin polis merkezine götürülmesinin sonrasında öfkeli kalabalık olaysız bir biçimde dağıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.