Ankara’da hastasını uyaran doktor bıçaklandı!

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde taşkınlık yapan hastasını uyaran Dr. Ertan İskender, bıçaklı saldırıya uğradı. Gözaltına alınan saldırganın herhangi bir rahatsızlığının olmadığı ve hastaneye bıçakla geldiği öğrenildi.
Takip et
Ankara’da hastasını uyaran doktor bıçaklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin poliklinik bölümünde asistan doktor Ertan İskender, poliklinikte hasta muayene ettiği sırada hastaneye gelerek taşkınlık yapan hastası Bayram N.’yi uyardı.

Bayram N. üzerindeki bıçağı çıkararak İskender’i elinden ve belinden bıçakladı. Yaralanan Ertan İskender, hastanenin acil servisine götürülerek tedaviye alındı.

Bıçaklı saldırgan Bayram N. ise hastanenin güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilip, çağrılan polis ekiplerine teslim edildi.

Gözaltına alınan Bayram N.’nin, bir kaç haftadır herhangi bir rahatsızlığı olmamasına rağmen hastaneye gelip, taşkınlık yaptığı belirtildi.

Psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Bayram N.’nin, bugün de aynı şekilde hastanede bağırarak taşkınlık yaptığı, doktorun uyarması üzerine de bıçakla saldırdığı öğrenildi.

Bakan Koca: Şifa veren eli kesmeye çalışmanın affı mümkün değil

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olayla ilgili Twitter’dan şu bilgilendirmeyi yaptı:

“Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde asistan hekimimiz Ertan İskender bir hastanın saldırısına uğrayarak elinden ve belinden yaralandı. Bıçaklı saldırıya uğrayan hekimimiz şu an ameliyatta. Durumu yakından takip ediyorum. Şifa veren eli kesmeye çalışmanın affı mümkün değil.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.