Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti!

Ankara’nın Çubuk ilçesinde henüz öğrenci olan 17 yaşındaki Şeyma Yıldız yol kenarında tabanca ile öldürülmüş vaziyette bulundu. Olaydan kısa bir süre babası Hasan Yıldız teslim oldu. Şeyma Yıldız kim?

Türkiye bir evlat cinayetiyle sarsıldı. Sosyal medya gündem olan Şeyma Yılmaz cinayeti 6 Şubat Perşembe günü akşam saatlerinde Kargın Mahallesi’nde meydana geldi. Çevreden geçen vatandaşlar yol kenarında hareketsiz bir şekilde yatan bir şahıs gördü. Durumun polis ekiplerine bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler, cansız bedenin Şeyma Yıldız’a ait olduğunu ve tabancayla öldürüldüğünü ifade ettiler. Henüz 17 yaşında olan genç kızın cansız bedeni Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Genç kızı öldüren kişi olan baba Hasan Yılmaz ise emniyete gelerek teslim oldu. Cinayeti işlme sebebi olarak ise kızını sevgilisi ile gördüğü için öldürdüğünü söyledi. Kadın cinayetlerinin son zamanlarda sıkça yaşandığı ülkemizde bir babanın kızını bu sebepten öldürmeside tepkileri beraberinde getirdi.

GÖRENLER POLİSİ ARADI

Yoldan geçen sürücüler, Şeyma Yıldız’ı yerde hareketsiz görünce polis ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Gelen sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde, Şeyma Yıldız’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Çubuk Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Şeyma Yıldız’ın cansız bedeni, otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

CANİ BABA POLİSE TESLİM OLDU

Olayın ardından Harun Yıldız, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek teslim oldu. Baba Yıldız’ın ilk ifadesinde, kızının erkek arkadaşı olduğunu öğrendikten sonra çıkan tartışma sonucu öldürdüğünü söylediği belirtildi.

Harun Yıldız’ın polisteki sorgusu sürerken, genç kızın cenazesinin, otopsinin ardından memleketi Çankırı’nın Orta ilçesinde toprağa verileceği belirtildi.

ŞEYMA YILDIZ’IN ANNESİNİN “YAVRUMU ÖLDÜRDÜ AMA KATİL DEĞİL” SAVUNMASI İÇİN BU HABERE BAKINIZ

Şeyma Yıldız cinayetine sosyal medyadan tepki yağdı

Hasan Yıldız’ın henüz 17 yaşında olan kızını cani bir şekilde öldürmesi sonrası sosyal medya adeta ayağa kalktı. İşte Şeyma Yıldız cinayeti sonrası yapılan o paylaşımlar…

“Yaşadığım yerdeki bu 2. cinayet şok içerisindeyim Bi baba canından bir parçaya nasıl yapabilir bunu belkide bu hayatta en cok güvendiği insan sendin babasın sen ya kızına kol kanat olmak yerine nasıl böyle bişey yaparsın aklım almıyor artık mekanın cennet olsun melek “#seymayıldız

Siz hiç sevgilisi var diye babası tarafından öldürülen bir erkek çocuğu gördünüz mü? Görmediniz. Göremezsiniz. Ama bugün kızını sevgilisi ile gören bir baba öz evladının canına kıydı. İlk değil, son da olmayacak maalesef. #seymayıldız

Ne kadar korkunç. Ayağına taş değse üzülecek kişidir baba. Bir damla göz yaşında boğulacak gibi olandır. Evlâtları için gerekirse gece gündüz demeden çalışan, yorulsa da yorulmadım deyip devam edendir. Çocuğunu nedeni her ne olursa olsun öldüren değil. #seymayıldız

Ahlak ve namus deyince sadece kadınları konuşmaya başlayan herkes, ahlaksız ve namussuzdur. #seymayıldız

Kadınlarımız ve kızlarımız yabancı erkeklerden zaten korkarak yaşarken sığınacakları tek limanları babaları da kızını katlediyor ise insanların şu vahşiliği,cahilliği bütün umutlarımı yıkıyor. #seymayıldız Etimle, kemiğimle nefret ediyorum bu çağda yaşadığım için .

Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti!  Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti! Ankara’da Baba Kızını Öldürdü! Şeyma Yıldız Cinayeti!

Kategori Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı