Angelina Jolie Ve Richard Madden Bomba Paniği İle Tahliye Edildi

Marvel Sinematik Evreni filmi ‘The Eternals’ın İspanya’da devam eden çekimlerinde stüdyoda bomba paniği yaşandı. İki yıldız tahliye edildi.

Önümüzdeki yıl kasım ayında vizyona girecek olan, Marvel Sinematik Evreni (MCU) filmi ‘The Eternals’ın İspanya’da devam eden çekimleri sırasında bomba paniği yaşandı. Sette bulunan Angelina Jolie ve Richard Madden’in olay yerinden hemen uzaklaştırıldığı öğrenildi.

Independent’te yer alan habere göre, filmin bir sahnesi için Kanarya Adaları’na bağlı olan Fuerteventura Adası’nde bulunan film ekibi sette henüz patlamamış bomba buldu. Yaşanan bu olaydan sonra settekiler paniğe kapılırken çekimlere ara verildi. Ayrıca olay anında sette olan başrol oyuncuları Angelina Joile ve Richard Madden, ihbar üzerine güvenli bölgelere sevk edildi.

ADA ALMAN ASKERLERİNİN ÜSSÜ OLARAK KULLANILMIŞ

Set çalışanı olan bir kişi konu ile alakalı olarak The Sun’a açıklama yaptı ve “Gerçekten çok korkutucuydu. Yüzyıllardan beri el değmemiş bir bomba. Ama ona yaklaştığımızda ne olacağını bilemeyiz.” dedi. Bombanın henüz bölgeye nasıl geldiği bilinmiyor fakat Fuerteventura Adası’nın İkinci Dünya Savaşı zamanında Alman askerlerinin üssü olarak kullanıldığı belirtildi.

FİLMDE BİRÇOK YILDIZ YER ALIYOR

Tarihi ve medeniyetleri şekillendiren ölümsüz bir varlık yarışına odaklanan filmde, yönetmen koltuğunda Chloe Zhao bulunurken; Thena’ rolünde Angelina Jolie, ‘Ajak’ rolünde Salma Hayek, ‘Sersi’ rolünde Gemma Chan, ‘Dane Whitman/Black Knight’ rolünde Kit Harington, ‘Ikaris’ rolünde Richard Madden, Kingo rolünde de Kumail Nanjiani yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı