“Amiral Gemisi”nden Yeni Bilgiler Geliyor!

Samsung'un önümüzdeki ay düzenleyeceği lansmanda tanıtılacak yeni modeller hakkında bilgiler sızmaya devam ediyor.

Note serisinin yeni çıkacak modelleri hakkında güncel bilgiler yayılmaya devam ediyor. Son olarak Plus modelin görüntüleri ve teknik özellikleri hakkında yeni bilgiler geldi. Bu bilgiler daha önce ortaya atılan iddialarla benzerlik gösteriyor. Yeni Plus model, 6.8 inçlik bir ekrana sahip olarak, önceki seri ile aynı olacak. Markanın yeni telefonlarında çerçeveyi giderek inceltmesi ve büyük boyutları, uzmanlar tarafından eleştiri alıyor. Yeni modellerin kullanıcıların eline tam oturmaması beğenilmiyor.


Note 10 ve Note 10 Plus arasında ise çok küçük bir fark var. Bu da, sadece Plus modelde bir mikro SD girişi bulunması. Bunun dışında her iki telefonda da harici bir kulaklık jakı bulunmuyor. İki model de tek bir girişe sahip ve bu girişlerden hem kulaklık kullanılacak hem de şarj işlemi gerçekleştirilecek. Şirket ayrıca, iki yeni modelinde de şarja takılıyken 45 watt, kablosuz şarjdayken de 20 watt olanağı getirerek şarj hızında küçük bir sıçrama yapmayı hedeflemiş. Fakat kablosuz şarjın 25 watt olma ihtimali halen konuşulmaya devam ediyor. Bunun yanında Samsung, başka marka telefon ve cihazları da şarj edebilen PowerShare özelliğini de sunuyor olacak. Yeni Plus modelin 4,300mAh olacağı da ortaya çıktı.

KENDİ İŞLEMCİSİNE DE GÜVENİYOR

Note 10 Plus, satışa sunulacağı bölgelerden bölgelere değişiklik gösterecek. Bazı bölgelerde Snapdragon 855 Plus, bazı bölgelerde de Samsung’un kendi işlemcisi Exynos 9825 kullanılacak. Standart 12 megapiksel, geniş açı için 16 megapiksel ve bir adet telefoto 12 megapiksel arka kamerasıyla birlikte kullanıcılar, üstün portre fotoğraflar çekebilecek. Telefonun ana kamerası 3 farklı (1.5, 1.8 ve 2.4) diyafram arasında geçiş yapabilecek.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı