Amerika’da Yemeği Soğuk Gelen Kadın Dehşet Saçtı!

Tüm dünyada şubeleri olan bir restaurant zincirinin Amerika şubesinde yemeğinin soğuk geldiğini iddia eden kadın mekanda ateş açtı.

Amerika’nın Georgia eyaletinde dün öğlen saatlerinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Tüm dünyada şubeleri bulunan Fast food zinciri bir restorantta sipariş veren genç kadın, iddiaya göre yemeği soğuk gelince deliye döndü.

İşletmedeki çalışanlarla sözlü tartışmaya giren kadınla bir süre sonra, Restoran yöneticisi ilgilendi. Genç kadını sakinleştirmeye çalışan yönetici soğuk geldiği iddia edilen patates kızartmalarını değiştirmek için mutfağa yönelince dehşet dakikaları başladı.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Silahını alıp yöneticinin ardından mutfağa giden müşteri, ateş açmaya başladı. Ne olduğunu anlayamayan çalışanlar ise olay yerinden kaçmayı başardı ve hemen polis ekiplerine haber verdi. Çılgına dönmüş genç kadın çevreye bir süre kurşun yağdırdıktan sonra hızla olay yerinden kayboldu. Şans eseri olaydan yara almadan kurtulan restoran çalışanlarından biri yaptığı açıklamada, ”Ne olduğunu anlayamadık, hareketleri çok tuhaftı. Patatesler soğuk dedi, yöneticimizi çağırdık. Patatesleri yenileriyle değiştirmek için mutfağa gelen yöneticimizin ardından mutfağa gelip üzerimize ateş açtı” dedi.

Polisle, şüpheli arasında kovalamaca bir süre sürdükten sonra, genç kadın teslim oldu. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı