Amazon, ilk siparişte kargo ücretini bedava yaptı!

Amazon kargo ücretleri! Türkiye'deki faaliyetlerine Eylül 2018'de başlayan ABD merkezli online perakende devi Amazon, yeni müşterilerine özel ilk siparişe bedava kargo hizmeti sunuyor. Amazon.com.tr'den ilk kez alışveriş yapacak müşteriler, hiçbir ek bir ücret ödemeden standart kargo hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.

Milyarder girişimci Jeff Bezos’un sahibi olduğu dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon, Türkiye’deki online alışveriş pazarında öne çıkabilmek için mühim bir çaba sarf ediyor. Geçtiğimiz senenin ekim ayında Türkiye’deki satıcılara lojistik hizmeti vermeye başlayan firma, şuanda de müşterilerini yakından ilgilendiren bir kampanya ile karşımıza çıktı.


Bünyesinde farklı kategorilerinden yüz binlerce ürün bulunan Amazon.com.tr, bugünden itibaren ilk defa alışveriş yapacak olan müşterilerine özel ücretsiz kargo hizmeti sağlayacağını açıkladı. Ürünlerin ayrıntı, sepet ve ödeme sayfalarında teslimat seçeneği olarak söylenen yeni hizmet, ürün limiti olmaksızın yeni müşteriler tarafından ilk siparişlerde kullanılabilecek.

İlk siparişe özel ücetsiz kargo hizmeti, sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli olacak

Bu noktada mühim bir ayrıntıyı belirtmekte yarar var. İlk siparişe özel ücretsiz kargo hizmeti, sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli olacak. Ek olarak, söz konusu kampanyanın yalnızca Standart Teslimat seçeneğinde geçerli olacağını, Aynı Gün Teslimat ve Ekspres Teslimat seçenekleri için tercih edilemeyeceğini de söylemiş olalım.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, daha önce Amazon.com.tr yahut Türk KOBİ’ler tarafından satılan herhangi bir ürünü satın almış kişiler bu tekliften yararlanamayacak. Kampanyadan yararlanarak verilen siparişler, teslimat gerçekleştirilmeden önce iptal edilirse, ücretsiz kargo teklifi bir sonraki siparişte yeniden geçerli olacak.


Siparişler, teslimat gerçekleştirilmeden iptal edilirse, ücretsiz kargo teklifi bir sonraki siparişte yeniden geçerli olacak

Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk alışverişte geçerli olan bedava kargo fırsatı ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Similar Web verilerine göre, Amazon Türkiye’nin aylık ziyaretçi sayısı 8.47 milyon. Siteyi ziyaret eden kullanıcıların yaklaşık geçirdikleri süre ise 2 dakika 39 saniye.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı