adplus-dvertising

Aman Reis Duymasın

16 Ekim 2019, 18:16 tarihinde eklendi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncuları Aman Reis Duymasın filminde buluşacaklar. Film ne zaman yayınlanacak, kimler oynuyor, konusu ne ve fragman...
Takip et
Aman Reis Duymasın
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarının iddialı ve güçlü dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncuları Aman Reis Duymasın filminde buluşacaklar. Sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Aman Reis Duymasın filminin fragmanı da yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu Aman Reis Duymasın filmi için geri sayım başladı. İşte EDHO oyuncularının buluşacağı filmin konusu ve tüm oyuncu kadrosu…

Aman Reis Duymasın

Yapımcı: Sinehane

Yönetmen: Onur Tan

Görüntü Yönetmeni: Veysel Kılıç

Senaryo: Bahadır Özdener, Berna Aruz

Aman Reis Duymasın

Aman Reis Duymasın Filminin Konusu Ne?

Uzun bir ön hazırlık döneminden sonra filmin çekimleri, İstanbul ve Erdek’de yapıldı. Çekimleri 4 haftada tamamlanan film, büyük bir gizlilikle yürütüldü. Yeraltı dünyasının güçlü isimleri bu kez eğlenceli bir filmle izleyici karşısına çıkacak.

“Aman Reis Duymasın” filmi, yeraltı mafya camiasının çıktığı bir tatili konu ediniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşırlar. Ancak bu onları yıldırmaz ve tatillerine devam ederler. Alışkın oldukları büyük şehrin atmosferinden eser burada yoktur. Küçük bir kasaba olan tatil merkezinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli’nin bu olanları duyacak olmasıdır.

Aman Reis Duymasın

Kadınlı erkekli bu renkli kadro daha deniz otobüsünden iner inmez tatilin beklentilerinin dışında olacağını anlayarak İstanbul’a dönmek yerine devam etme kararı alırlar. Yönettikleri bu büyük dünyanın tam zıttında küçücük bir sahil kasabasında şok üstüne şok yaşarlar. Tek dilekleri bu skandalı Reis Hızır Çakırbeyli’nin (Oktay Kaynarca) duymamasıdır.

Aman Reis Duymasın

Aman Reis Duymasın Filminin Oyuncu Kadrosu

Mustafa Üstündağ

Ozan Akbaba

Emir Benderlioğlu

Hakan Karsak

Savaş Özdemir

Sevinç Gürşen

Sevil Akı

Tevfik Erman Kutlu

Ömer Kurt

Bekir Çiçekdemir

Sabahattin Yakut

Berna Üçkareler

Ezgi Esma Kürklü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.