adplus-dvertising

Altın ve para bulamayınca çaldığı otomobili bırakıp kaçtı

Antalya’nın Serik ilçesinde bankadan çıkınca arabasını yerinde bulamayan genç büyük şok yaşadı. İçinde para ve altın bulunduğu ihtimaliyle çalınan araba başka bir noktada terkedilmiş halde bulundu. Zanlının arabayı terk edip kaçtığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Altın ve para bulamayınca çaldığı otomobili bırakıp kaçtı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, öğle saatlerinde Atatürk Caddesi üstünde meydana geldi. Hafta sonuna evlilik hazırlığı yapan Ferdi Akkanat, para işlemleri için arabasıyla bankanın önüne geldi. İşleminin kısa süreceğini düşünen genç, anahtarı arabanın üstünde bırakıp bankaya girdi. Akkanat’ın bankaya girdiğini gören bir şüpheli, arabası çalıştırıp ters yönde ilerleyerek bölgeden uzaklaştı. Arabanın içinde bir şey bulamayan şüpheli, cadde kenarına terk edip, hızla olay yerinden uzaklaştı. Etrafta arama yapan Akkanat, aracını ortalama 1 kilometre ileride buldu. Aracına kavuştuğu için büyük mutluluk yaşayan Ferdi Akkanat vaziyeti polise bildirdi.

Altın ve para bulamayınca çaldığı otomobili bırakıp kaçtı

Altın ve param yanımdaydı”

Akkanat, üstündeki altın ve parayı arabada bırakmadığı için talihli olduğunu belirtti. Olayın şokunu üstünden atamayan Ferdi Akkanat, “Kısa süreliğine para çekmek için bankaya girdim. Çıktığımda aracım yerinde yoktu. Etrafıma bakınca az ileride aracımı bırakıp kaçmışlar. Aracımdan çalınan bir şey yok çünkü altın ve paramı yanıma almıştım. Büyük bir olasılık altın ve para olma ihtimaliyle aracımı çaldılar. Bir şey bulamayınca buraya bıraktılar” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.