Altaylı’dan, Davutoğlu-Arınç İddiasına Sert Yanıt: Şerefsiz

Ahmet Davutoğlu ve Bülent Arınç'la gizlice görüştüğü yönündeki iddialara yanıt veren Fatih Altaylı, "Dün sosyal medyadaki ahlaksızlardan biri benim Davutoğlu ve Arınç’la bir araya geldiğimi yazmış. Bunu uyduran şerefsizin cehaletini kutluyorum" ifadelerini kullandı.
Takip et
Altaylı’dan, Davutoğlu-Arınç İddiasına Sert Yanıt: Şerefsiz
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni parti kurma hazırlığındaki Ahmet Davutoğlu’nun, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç ile bir araya geldiği, bu görüşmede ikiliye Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı’nın da eşlik ettiği öne sürülmüştü. Gündeme bomba gibi düşen bu iddia hakkında Davutoğlu ve Arınç cephesi suskunluğunu korurken, Fatih Altaylı’dan zehir zemberek bir açıklama geldi.

Bir gazeteci olarak herkesle bir araya gelebileceğini belirten Altaylı, bahsi geçen gizli görüşme için “Dün sosyal medyadaki ahlaksızlardan biri benim Davutoğlu ve Arınç’la bir araya geldiğimi yazmış. Bu da kısa sürede yayılmış. Bir gazeteci olarak elbette herkesle bir araya gelirim. Hiçbir çekincem yok. Ancak Sayın Davutoğlu’yla yanlış hatırlamıyorsam son olarak 2012 yılında Meksika’da, Cabo San Lucas’dak G 20 Zrves sırasında bir araya geldik. O günden sonra kendisiyle ne görüştüm ne de konuştum” ifadelerini kullandı.

“ŞEREFSİZİN CEHALETİNİ KUTLUYORUM”

Açıklamasının devamında iddiayı ortaya atanlara sert sözlerle yüklenen Altaylı, şöyle devam etti: “Ayrıca bunu uyduran şerefsizin cehaletini de kutluyorum. Eğer böyle bir görüşme olsaydı, oradaki haber benim varlığım değil, Bülent Arınç ile Ahmet Davutoğlu’nun br araya gelmesi olurdu.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.