adplus-dvertising

Altay’da Mustafa Denizli aday olmuyor

19 Mayıs 2022, 17:29 tarihinde eklendi
Altay’da yarın gerçekleşecek olağanüstü genel kurul öncesi ismi başkan adaylığı için ön plana çıkan Mustafa Denizli, yaptığı yazılı açıklamayla kongrede aday olmayacağını ifade etti.
Takip et
Altay’da Mustafa Denizli aday olmuyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Altay’da yarın yapılacak olağanüstü genel kurulda aday olmasına kesin gözüyle bakılan Mustafa Denizli, yaptığı yazılı açıklamayla Altay camiasına seslendi. Bugüne kadar olan sessizliğimiz, omuzlarımızda sizlerin bize duyduğu güvenin hakkını vererek, Altay’a hizmet hevesimizi son ana kadar mümkün kılabilmek içindi diyen Denizli, açıklamasında, “Altay’ımızın bu zorlu süreci atlatabilmesi, yeni bir gelecek planlanması hayali ve hedefi ile kuvvetli bir yönetim, yeni bir yapılanmayı mümkün kılmak için haftalardır var gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Bu süreçte bizlerle bu ülküyü, camiamıza duydukları gönül bağı ile yaşama geçirme gayretinde olan geçmiş dönem başkanlarımız, yüksek divan kurulu üyelerimiz ve geçmiş dönem yöneticilerimizin de her an bizlerle çalıştıklarını bilmenizi isteriz. Süreçte Altaylılık duruşu ve kalbi bağlılığı ile her adımda yanımızda olan, neticeden bağımsız, hiç hesapsız maddi bütün olanaklarını bu uğurda sorgusuz kullanmaya hazır herkese sonsuz teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Altay’da Mustafa Denizli aday olmuyor

Süreçle alakalı yaşadıkları ve yaptıkları konusunda bilgiler veren Denizli, “Gece gündüz, uykusuz ama umudu kaybetmeden, çalınmadık kapı, başvurulmadık merci kalmadan, hukuki açmazlarımızı bertaraf edebileceğimiz her yolu denedik. Rasyonel olmadığını bilmemize karşın, yüreğimizi, bilgimizi, elimizde olan her olanağı seferber ederek yeni yollar bulmaya çalıştığımızı lütfen biliniz. Velakin Altay’ımız salt maddi açmazlarla boğuşmamaktadır. Maddi açmazların ortadan kaldırılması vaziyetinde dahi hukuken engellere takılmıştır. FIFA tarafından koyulan ikinci dönem transfer yasağı ve mevcut futbolcuların neredeyse hepsinin sözleşmelerinin bu yıl bitmiş olması, gelecek yıl için bir takım kurabilme olasılığını dahi neredeyse olanaksız kılmıştır” ifadelerine yer verdi.

Altay’da Mustafa Denizli aday olmuyor

Mustafa Denizli, Ahmet Çoker ve İbrahim Akman imzasıyla paylaşılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Hayatlarımızı askıya alarak, her zorlukla mücadele etmeye hazır olan bizler, başarının netice odaklı değil, tam bir takım çalışması ile ve bir camia bütünleşmesi ile taraftarından çalışanına kadar aynı maksadı arzulayarak yakalayacağımızı biliyoruz. Bu uğurda hangi kademede olursak olalım inancımızı ortaya koyacak heves ve yüreğe sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Fakat sizlerle yalnızca bir kısmını paylaştığımız koşullardan ötürü, bu aşamada herhangi bir görevin sizler ve bizler ismine tatminkar olamayacağı endişesindeyiz. Günlerdir bizlerle inancımızı ,ülkümüzü, hedefimizi paylaşan fedakar Altaylı dostlarımıza, ne olursa sevgisini esirgemeyen siz kıymetli Altaylılara tekrardan teşekkür ederken, bunun bir veda olmadığını bilmenizi isteriz. Altay Altaylılarındır.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.