adplus-dvertising

Alpay, Megastar Tarkan’ı Topa Tuttu

Efsane Sanatçı Alpay, Megastar Tarkan'ı topa tuttu. ''Sadece bir şarkısı var, onun dışında sesinin bir özelliği yok.'' dedi. Alpay'ın bu sözleri Tarkan'a cevap hakkı doğurdu.
Takip et
Alpay, Megastar Tarkan’ı Topa Tuttu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yılların efsane sanatçısı Alpay, sanat camiasıyla alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Alpay, Megastar Tarkan’ın sesinin, hiçbir özelliğinin olmadığını ve bir şarkısı dışında diğer şarkılarının da kalıcı olmadığını söyledi. Alpay’ın bu sözleri sonrasında sanat dünyası Tarkan’a haksızlık yapıldığı yönünde ortak paydada buluştu.

ALPAY, ”TARKAN’IN SESİNİN BİR ÖZELLİĞİ YOK”

Şarkıcı Alpay, Tarkan’ı yoğun bir şekilde eleştirdi. Alpay, hiçbir şarkısının kalıcı olmadığını sadece bir şarkısını beğendiğini ve o şarkının kalıcı olabileceğini söyledi. Alpay’ın bu sözlerine Müge ve Gülşen’le 2. sayfa programında eleştirildi. Konuk olan Yılmaz Morgül, Tarkan’a haksızlık yapıldığını ve bunun doğru olmadığını söyledi. Alpay’ın Türk Pop müziğinde önemli bir ses olduğunu söyleyen Morgül, Tarkan’ın kendi alanındaki en iyi ses olduğunu ve Alpay’ın bu sözlerini Alpay’a yakıştıramadığını söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.