adplus-dvertising

Alparslan Büyük Selçuklu 32. Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça

Yeni oyuncularla reytinglerde üst sıralarda yer alan Alparslan Büyük Selçuklu 32. bölümüyle ekrana geldi. Alparslan Büyük Selçuklu 17 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 32. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Alparslan Büyük Selçuklu 32. bölüm tek parça, Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full Youtube linki
Takip et
Alparslan Büyük Selçuklu 32. Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Barış Arduç, Mehmet Özgür, Erdinç Gülener, Barış Bağcı, Sarp Levendoğlu’nun yer aldığı, yapımını Akli Film’in üstlendiği TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi, 32. bölümüyle ekrana geldi.

Alparslan ve Seferiye’nin düğününde Seferiye’ye bir suikast girişimi olmuş, Alparslan bu suikastı son anda engellemişti. Suikastçı bu işin arkasında Yınal’ın olduğunu söyleyerek Yınal’ı zan altında bıraktı. Bu evliliği başından beri istemeyen Yınal böyle bir işe kalkıştı mı? Yoksa Yınal ismini ortaya atılarak gerçek suçlu kendini gizlemeye mi çalışıyor? Alparslan bu meselenin peşine düşecek ve perde arkasını araştıracak. Düğün suikastının kendisine yıkılması sebebiyle şaşkın, öfkeli ve hırsla dolu olan Yınal, bu iftira karşısına ne yapacak? Yalnızca suikastçının değil, silahı yapan Buharalı ustanın da onun adını zikretmesi Yınal’ı daha da zor duruma sokacak. Yınal kendini aklayabilecek mi? Öke, Yınal’ı bu çetin imtihandan kurtarmak için neler yapacak? Grigor, Razeen’in Alparslan için çalıştığını öğrenmiş, kızını ve karısını rehin tutarak artık kendisi için çalışmasını kesin bir dille istemişti. Razeen bu teklif karşısında ne yapacak? Ailesini korumak için Alparslan’a ihanet edecek mi? Grigor, düğündeki suikastın arkasında kendisinin olduğunu gizleyebilecek mi?

Alparslan: Büyük Selçuklu 32. Bölüm İzle

17 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu 32. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Alparslan: Büyük Selçuklu yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YOUTUBE

Alparslan Büyük Selçuklu 32. Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.