adplus-dvertising

Alparslan Büyük Selçuklu 30. Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça

Yeni oyuncularla reytinglerde üst sıralarda yer alan Alparslan Büyük Selçuklu 30. bölümüyle ekrana geldi. Alparslan Büyük Selçuklu 3 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 30. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Alparslan Büyük Selçuklu 30. bölüm tek parça, Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full Youtube linki
Takip et
Alparslan Büyük Selçuklu 30. Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Barış Arduç, Mehmet Özgür, Erdinç Gülener, Barış Bağcı, Sarp Levendoğlu’nun yer aldığı, yapımını Akli Film’in üstlendiği TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi, 30. bölümüyle ekrana geldi.

Alparslan: Büyük Selçuklu 30.Bölüm Özet

Tacirlerin ölümünü izleyen süreçte tacir katillerinin kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalışan Alparslan, Tacir Wang’ın gerçeği söyleyeceğine emin olarak Surmari Han’a gelmişti. Wang’ın tacirlerin Alparslan’ın emriyle öldürüldüğünü söylemesiyle herkes şok içinde kalır. Alparslan bu durumdan nasıl kurtulacak? Wang’ı mı konuşturacak, yoksa başka bir ipucunun peşinde dolaşarak mı bu işi çözecek? Alparslan’ı evlilik niyetinden vazgeçirmek için önce hançerleyen daha sonra ise açık açık evlenmek istemediğini, azad edilmeyi isteyen Seferiye, Alparslan’ın evlilik konusunda kararlı tutumu karşısında iyice köşeye sıkışmıştı. Düğün öncesi son bir hamle gelecek mi, yoksa Seferiye de artık bu duruma razı mı olacak? Grigor Alparslan’ın tacirleri öldürdüğünün dört bir yanda duyulmasını böylelikle Vaspurakan için planlanan ticaret hamlelerini boşa çıkartmayı ister. Alexander tacirlerin ölümünü büsbütün Alparslan’a yıkmak amacıyla yeni bir plan kurarak Alparslan’ı bu konuda daha da yaralamak isteyecek. Alexander’ın yeni hamlesi ne olacak, Alparslan buna karşılık verebilecek mi? Öke’nin gelişiyle daha da güçlenen Yınal, Azerbaycan Valiliği görevinden çok hoşnut değildir. Bu vazifelerin tahttan uzak tutulmak için verildiğini düşünür ve karşı çıkar. Yınal için artık harekete geçme vakti geldi mi, yoksa tertibini adım adım mı işletecek?

Alparslan: Büyük Selçuklu 30. Bölüm İzle

3 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu 30. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek.

Alparslan: Büyük Selçuklu yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YOUTUBE

Alparslan Büyük Selçuklu 30. Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.