adplus-dvertising

Alparslan Büyük Selçuklu 22.Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça

Başrollerinde Fahriye Evcen, Barış Arduç ve Mehmet Özgür'ün yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu 22. bölümde Alparslan bir tuzağa düşer. Alparslan Büyük Selçuklu 18 Nisan pazartesi günü yayınlanan 22. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Alparslan Büyük Selçuklu 22. bölüm tek parça, Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full Youtube linki...
Takip et
Alparslan Büyük Selçuklu 22.Bölüm Full İzle- Alparslan Son Bölüm Tek Parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başrollerinde Fahriye Evcen, Barış Arduç, Mehmet Özgür, Erdinç Gülener, Barış Bağcı, Sarp Levendoğlu’nun yer aldığı, yapımını Akli Film’in üstlendiği TRT 1’in sevilen dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi, 22. bölümüyle ekrana geldi.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 22. BÖLÜM ÖZETİ

Kekavmenos’un yerini söylemek zorunda kaldığı büyük dehlizde mühimmat ve malzeme taşıyan Alparslan ve alpları, Diyojen ve Rati’nin saldırısı sonucunda dehlizde sıkışıp kalmıştı. Kekavmenos, dehliz odacığının girişine yerleştirilen cevherler sebebiyle akli melekelerini kısmen yitirmişti. Alparslanlar, üstlerine çöken dehlizden nasıl çıkacak? Alparslan ve Kekavmenos’u dehlizde ölüme terk eden Diyojen’in bir sonraki planı ne olacak?
Kekavmenos’un kendini tehdit etmesiyle sıkışan Akça, Alparslan ile olan ilişkisinin gerçek olduğunu Kekavmenos’tan gizleyebilecek mi? Akça evlilik arifesinde sakladığı son sırrı aşikar edecek mi?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.