adplus-dvertising

Alparslan Büyük Selçuklu 19. Bölüm fragmanı yayınlandı-Alparslan yeni bölüm tanıtımı

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi 21 Mart akşamı 18. bölümde nefesleri kesti. Peki Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı Youtube'da yayınlandı mı? Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
Alparslan Büyük Selçuklu 19. Bölüm fragmanı yayınlandı-Alparslan yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Alparslan: Büyük Selçuklu 18. bölüm TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını heyecanla bekliyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi 21 Mart 2022 Pazartesi tarihinde 18. bölüm ile ekranlara geldi.

Kurduğu tertiple Büst’e girip Bozan’ın kellesini alarak tahta oturan Alparslan’ın artık Vaspurakan ile arasında hiçbir engel kalmadı.

Alparslan: Büyük Selçuklu 19.Bölüm Özet

Kurduğu tertiple Büst’e girip Bozan’ın kellesini alarak tahta oturan Alparslan’ın artık Vaspurakan ile arasında hiçbir engel kalmadı. Alparslan, Vaspurakan hedefleri için neler yapacak? Büst’te Çağrı Bey adına hutbe okutup sikke kestiren Alparslan, Yınal ile karşı karşıya gelecek mi? Yınal bu durumdan rahatsızlığını Sultan Tuğrul’a söyleyecek mi? Karmatilerin yüce natık dediği Bozan’ı öldürüp ablasının öcünü alan Alparslan, obada nasıl karşılanacak?

Karmati saldırısı neticesinde ağır yaralanan Nizamülmülk’ün başında bekleyen Akça’nın sırrı şifa olacak mı? Şehver’in kendi hatası sebebiyle öldüğünü anlayan Karaca bunu Süleyman’a söyleyecek mi? Süleyman bunu öğrenirse nasıl bir tavır alacak?

Vaspurakan Valisi olan Dukas’ın uygulamaya koyacağı yeni kurallar neticesinde Kekavmenos ve Diyojen farklı yollara başvurmak zorunda kalırken, Alparslan Vaspurakan’ın fethi için yeni planlar yapacak. Bozan ile iş birliği içerisinde olan Bizans, Bozan’ın ölümünden sonra Selçuklu tehlikesinden kurtulmak için hangi yollara başvuracak? Selçuklu’nun saldırısını mı bekleyecek, yoksa başka planları mı var??

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.