Almeda İsyan Etti: Kocamı Ne Hale Getirdiniz?

Tolgahan Sayışman’ın eşi Almeda Abazi, yaptığı son paylaşımıyla Instagram hesabından sitemde bulundu. Eşi Tolgahan Sayışman’ın Şampiyon dizisi için aldığı boks eğitiminin, vücudunda yarattığı morlukları hayranlarıyla paylaşan güzel yıldız, ”Kocamı ne hale getirdiniz” diyerek isyan etti.

Güzel yıldız Almeda Abazi, eşi Tolgahan Sayışman’ın yeni çekilecek Şampiyon dizisi için aldığı boks derslerinin, eşinin vücudunda oluşturduğu morlukları hayranlarıyla paylaştı. Paylaşımında, ”Tamam boks dedik, dizi dedik, odur, şudur dedik kabul. Ama bu ne? Kocamı ne hale getirdiniz?” yazarak sitemini dile getirdi.

EŞİNİN FOTOĞRAFINI INSTAGRAM’DAN PAYLAŞTI

Almeda İsyan Etti: Kocamı Ne Hale Getirdiniz?
Tolgahan Sayışman

Şampiyon dizisi için ağır bir eğitimden geçen ve seyircinin karşısına bir şampiyonu aratmayacak kadar idmanlı ve hırslı çıkmak isteyen Tolgahan Sayışman, Şampiyon dizisi için canının yanmasına aldırış etmiyor. Sıkı bir tempo içinde geçen dizinin hazırlıkları, Almeda Abazi’nin gözünden kaçmadı.

Eşinin, aldığı yumruk darbeleriyle sırtının morardığını ve bunun abartılı olduğunu ifade eden Abazi, eşinin canının yanmasına sessiz kalmadı. İlk ünlü olduklarında Model olan evli çift, şuan oyunculuk ve sunuculuk gibi farklı meslekleri de icra ediyorlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı