Almeda Abazi takipçilerine verdiği cevapla şaşırttı

Şimdilerde ikinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Almeda Abazi, takipçilerinden gelen soruları cevapladı. Almeda, bir takipçisinin, “Sosyal medyayı sevmiyorsun” sözlerine verdiği yanıtla şaşırttı.
Takip et
Almeda Abazi takipçilerine verdiği cevapla şaşırttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dört yıl önce kendisi gibi oyuncu Tolgahan Sayışman ile evlenen model Almeda Abazi, Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. 2008 Kanat Güzeli, konu sosyal medyaya gelince tartışma konusu olan bir yanıt verdi.

Abazi, bir takipçisinin, “Sosyal medyayı sevmiyorsun” sözlerine, “Kullanıyorum ama gerçekten sevmiyorum. Kapansa da kurtulsak.” dedi.

Pek çok kullanıcı Almeda’nın da sosyal medyaya aktif kullandığını söyleyerek, böyle bir görüş sonrasında kendisinin hesaplarını kapatması gerektiğini belirtti. Bazı takipçileri de Abazi’yi haklı buldu.

Hamileliğinde 22. haftaya giren Almeda Abazi, ayna karşısında verdiği bu kareyi birkaç gün önce sosyal medya hesabından yayınladı. Kızına Alina adını verecek olan 28 yaşındaki Abazi’nin karnı burnunda pozu takipçileri tarafından beğenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.