Almanya’yı Karıştıran Kadın Polis “Türk Ömer” Çıktı!

Almanya’da gündeme oturan Türk asıllı Ömer’in, 4 bin euroya satın aldığı polis kıyafetlerini giyip, kadın kılığında polislik yaptığı ortaya çıktı.

Aylarca Berlin çevresinde kendi kendine görev yaptığı ortaya çıkan Ömer’in kendisini Lara takma adıyla tanıttığı ortaya çıktı. Kendisinin de yaşadığı Wedding semtinde devriye yapan iki Alman polisin şüphesi üzerine kimliğinin istenmesi, Ömer’in foyasını ortaya çıkardı.

‘LARA’ TAKMA ADINI KULLANIYORMUŞ

Alman polislerin yüksek sıcaklıklara rağmen kışlık polis kıyafetleriyle gezmesinden şüphelendikleri Ömer’den kimlik istemesiyle, sahte polis olduğu ortaya çıktı. Lara takma adını kullanan Ömer’in erkek olduğunu iki polis de anlayamadı.

AYNI SUÇTAN SABIKASI VAR

Cebinden uyuşturucu da çıktığı belirtilen Ömer gözaltına alınarak karakola götürüldü. Almanya’yı şaşkına çeviren detay ise sorgu esnasında netleşti. Sorguya alınan Lara isimli sahte kadın polisin aslında Ömer adındaki bir erkek olduğu ortaya çıktı. Daha önce de sahte polislik yapmaktan sabıkası bulunan Ömer’in, hormon tedavisi gördüğünü ve sahte de olsa polislik yapmaktan zevk duyduğunu söylediği açıklandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı