Alman Michele Köbke Uçakla 5 Yıldır Aşk Yaşıyor

Alman kadın Michele Köbke 5 yıldır aşk yaşadığı Boeing 737-800 uçağı ile geçirdiği dakikaları sosyal medyada paylaşıyor ve uçak için "Hayatımın aşkı" diyor.

Alman Michele Köbke’nin aşkı herkesi şaşkınlığa uğratıyor. 5 yıldır uçak ile birlikte olduğunu belirten kadın, uçak için ‘hayatımın aşkı’ ve ‘sevgilim’ kelimelerini kullanıyor. Boeing 737-800 modeli uçakla olan ilişkisinin fiziki olduğunu da söyleyen Köbke, uçak için “Bana çok seksi geliyor. Muhteşem yapılı ve zarif bir uçak” ifadelerini kullandı.


Uçağa ‘Schatz’ (Sevgili) diyerek seslenen kadın, erkek arkadaşıyla güzel zaman geçirmekte zorlandığını belirtti. Bir uçakla sevgili olmanın hiç kolay olmadığına değinen kadın, “Ona sadece onunla uçtuğumda ya da hangarda yakalayabildiğimde yakın olabiliyorum. Bu da hayatımda sadece bir kere oldu.” dedi.

Cam elyafı ile yapılmış bir maketi olan kadın, sevgisini bu sayede bir yere kadar göstere bildiğini söyledi. 5 yıldır uçak ile birlikte olan kadının sosyal medya hesabında uçakla birlikte yattığı fotoğrafı da var.


Bu durum ise, belirli cansız nesnelere odaklanan bir cinsel ya da romantik çekim şekli olan ‘Objectophilia’ olarak biliniyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı