Alman dövmeli adamın vücudu görenleri şok ediyor!

Emekli postacı “Almanya’nın dövme adamı” olarak anılıyor. Görenleri hayrete düşüren dövmeler adamın vücudunun yüzde 98’ini kaplıyor.
Takip et
Alman dövmeli adamın vücudu görenleri şok ediyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Almanya’da yaşayan emekli postacı 72 yaşındaki Wolfgang Kirsch,vücudunun yüzde 98’i, dövmeyle kaplı olması sebebiyle ‘Almanya’nın en fazla dövmeye sahip’ kişisi kabul edildi.

Almanya’nın Prenzlauer Berg şehrinde yaşayan 72 yaşındaki emekli Wolfgang Kirsch, üllkede “70 yaşın üstündeki en fazla dövmeye sahip kişisi ” olarak kabul edildi.

Dövme adam lakaplı Kirsch’in vücudunun yüzde 98’i dövme ile kaplıyken, toplamda vücudunda 86 büyük dövme ile 17 piercing bulunuyor. Kirsch, dövme piercing için toplamda 30 bin dolar (ortalama 230 bin TL) harcadığını ve bütün işlemleri 20 sene boyunca 720 saatte yaptırdığını belirtti.

Emekli postacı Kirsch, ilk dövmesini 46 yaşında yaptırdığını açıkladı.

Alman dövmeli adamın vücudu görenleri şok ediyor!

YALNIZCA AYAK TABANLARINDA DÖVME YOK

Kirsch basına yaptığı açıklamada yalnızca ayak tabanlarında dövme olmadığını ve sokakta insanların kendisini durdurup fotoğraf çektirmek istediğini açıkladı. Guinness Dünya Rekorları’na göre Yeni Zelandalı Gregory Paul McLaren, “Dünyanın en dövmeli adamı” unvanına sahip.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.