Alkollü Sürücü Polisleri de Şaşırttı

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde trafik polislerinin motosikletiyle durdurduğu Yağız Mert B. (21), ruhsatını verdikten sonra kaçmaya başladı. Bir süre sonra geri gelen alkollü sürücü, polis memurlarına alkollü olduğu için kaçtığını söyledi. Alkollü sürücüye 2 bin 500 TL para cezası kesilirken ehliyetine de el konuldu.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne bağlı Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi’nde devriye gezen trafik polisleri tarafından durdurulan ve ruhsatı erdikten sonra motosikletiyle kaçan Yağız Mert B., polis ekiplerini harekete geçirdi. 67 AAG 452 plakalı motosikleti aramaya başlayan polis ekipleri, motosikletin kayıtlı olduğu adrese gitti.

POLİSLERİ GÖRÜNCE GERİ GELDİ

Polislerin evine kadar geldiğini gören ve o sırada motoruyla yolda bekleyen Yağız Mert B., polislerin yanına gelerek, ””Ehliyetimin gitmesinden korktum. Az bir şey alkollüydüm. O yüzden kaçtım. Beni buluyor zaten, başkasını bulmuyor. Adam on tane bira içti geziyor. Hep bana denk geliyor. Sizi görünce geldim”cümlelerini kurdu.

Alkol testinde 1.03 promil alkollü çıkan Yağız Mert B.’nin ehliyetine el konulurken, 2 bin 500 TL de para cezası verildi. Motosikleti çekiciyle otoparka çekilen Yağız Mert B., ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı