Alkollü Kadınlar Volkan’ı Taciz Edince Eşi Çıldırdı

Volkan Demirel, eşiyle birlikte gittiği eğlence mekanında alkolü fazla kaçıran birkaç kadının sözlü tacizine uğradı. Olay karşısında sinirlerine hakim olamayan Volkan'ın eşi, kadınlarla kavga etti.

Alkollü Kadınlar Volkan’ı Taciz Edince Eşi Çıldırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sahadaki performansı kadar özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Volkan Demirel, bu kez eşiyle birlikte gittiği eğlence mekanında kavganın ortasında kaldı. Alkolü fazla kaçırdığı belirlenen birkaç kadının sözlü tacizine uğrayan tecrübeli kaleci, olaya eşinin de müdahil olmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

Eşiyle alkollü kadınların kavgasının ortasında kalan Volkan, tarafları sakinleştirmeye çalışsa da pek başarılı olamadı. Araya güvenlik görevlilerinin girdiği olayda eşi Zeynep’i sakinleştirmekte zorlanan Volkan’ın apar topar mekanı terk ettiği öğrenildi. Volkan’ın yaşanan bu olaydan dolayı moralinin bir hayli bozuk olduğu öne sürüldü.

GELECEĞİ BELİRSİZLİĞİNİ KORUYOR

Öte yandan yıllarca kalesini koruduğu Fenerbahçe’deki geleceği tartışılmaya başlanan Volkan’ın önümüzdeki günlerde kulüp yetkilileri ile bir araya gelerek yol haritasını netleştireceği öğrenildi. Sarı lacivertlilerin mevcut kalecilerin arasına Ankaragücü’nden Altay’ı da dahil etmesiyle kaleci sayısı 5’e çıktı. Bu da Volkan’ın kesin olarak takımdan gönderileceği şeklinde yorumlandı. Tecrübeli isim, daha önce yaptığı bir açıklamada Türkiye’de yıllarını verdiği Fenerbahçe’den başka bir takımda forma giyemeyeceğini belirtmişti. Volkan’ın Fenerbahçe ile köprüleri atması durumunda ABD’ye transfer olabileceği konuşuluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.