adplus-dvertising

Alkollü kadın sürücü oğlunun yanında alkollü araç kullandı, ortalığı birbirine kattı

Bursa’da çocuğun da içinde bulunduğu araçla 2 arabaya çarpıp kilometrelerce kaçan alkollü kadın sürücüyü mahalleli 2 kilometre kovalayarak yakaladı. Kadın şoförün hasarlı aracıyla seyir etmesi güvenlik kamerasına yansıdı. 2.25 promil alkollü çıkan ve daha önce de ehliyetine el konulduğu öğrenilen kadının polisler ve mahalleli ile diyalogları izleyenleri güldürdü.
Takip et
Alkollü kadın sürücü oğlunun yanında alkollü araç kullandı, ortalığı birbirine kattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Maksem Meydanı’nda gerçekleşti. Yanında çocuğu ve arkadaşıyla alkollü araç kullanan S.T, Mollaarap Mahallesi’nde 2 araca çarparak hurdaya çevirdi. Mahallelinin dur ikazına aldırış etmeyen alkollü kadın kazanın sonrasında kaçmaya başladı. Araçlarına çarpıp kaçan şoförün peşine düşen mahalleli 2 kilometrelik kovalamacının sonrasında kadının aracının önünü keserek durdurmaya başardı. Vatandaşlar vaziyeti polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları kontrollerde 2 araca çarpıp kaçan kadının 2.25 promil alkollü olduğunu gördü. Yapılan alkol kontrolünün sonrasında alkollü bayan polislere aracını kaptırmamak için büyük mücadele verdi.

Alkollü kadın sürücü oğlunun yanında alkollü araç kullandı, ortalığı birbirine kattı

Kadın şoför polis ekiplerine araçları çarpmadığını belirtti. Kadının yalanını ise güvenlik kameralarını izleyen polis ortaya çıkarttı. Alkollü S.T aracına çarptığı mahalleli vatandaşlarla da sık sık tartıştığı görüldü. Ehliyetini daha önce kaptırdığı öğrenilen alkollü şoförün aracı bağlanarak emniyet otoparkına götürüldü. Alkollü kadınla mahalleli arasında zaman zaman çıkan münakaşada kahkahalar havada uçuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.